معرفی اپلکیشن LastPass Password Manager

LastPass Password Manager

با چهارشنبه ای دیگر و با معرفی یک اپلکیشن کاربردی و سودمند دیگر خدمت شما هستیم. این هفته با ما همراه باشید تا شما را با برنامه LastPass آشنا کنیم.

اپلکیشن LastPass Password Manager

حتما برای شما هم پیش آمده است که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید و یا از داشتن چنین رمز عبور متعدد در وبسایتها و سامانه های مختلف  خسته شده باشید. اگر رمز همه آنها را یک عبارت ثابت بگذارید (که معمولا اکثرمان این کار را می‌کنیم) در این صورت اگر رمز یکی از این سایتها لو برود، فرد خاطی می‌تواند به راحتی از این رمز برای سایر حسابهای شما استفاده کرده و امنیت شما را به شکل چشمگیری در ریسک قرار دهد. و اگر رمز هر یک از سایتها را متفاوت زده باشید، باز هم به خاطر سپردن همه این رمز ها کاری بس دشوار خواهد بود. نرم افزار LastPass بهترین نرم افزار موجود است که می‌تواند مشکل شما را حل کند و راحتترین روش برای مدیریت رمزهای شما را انجام داده و کلی امکانات دیگر نیز پیش رویتان بگذارد. این برنامه توانسه امتیاز ۴٫۶ را از گوگل پلی دریافت نماید.

مزایای نرم افزار LastPass:

LastPass یک مدیر رمز عبور و تولید کننده رمز عبور می‌باشد که رمزهای عبور و اطلاعات شخصی شما را در یک مکان امن قفل و نگهداری می‌کند. LastPass به صورت خودکار رمز های مرورگرهای وب و برنامه هایی که وارد آن شده اید را ذخیره می‌سازد.

با LastPass شما فقط به یک پسورد (که Master Password نامیده می‌شود) نیاز دارید و این رمز عبور بقیه رمزهایتان را مدیریت می‌کند. ایجاد ذخیره سازی کلمه عبور برای انواع مختلف مصارف، همچنین تولید کلمات عبور قوی، ردیابی اطلاعات شخصی در یادداشت های عکس و فایل های صوتی و غیره برخی از امکانات این برنامه می‌باشد.

 LastPass را دانلود کنید و هر فایلی را که نیاز به محافظت دارد، بصورت رایگان مدیریت کنید شما می توانید از LastPass در تمام دستگاه های خود از جمله تلفن، تبلت و کامپیوتر شخصی استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی

زندگی راحت در فضای آنلاین

  • مدیریت رمز –  رمزهای عبور شما را امن نگه می دارد.
  • ذخیره سازی رمز عبور – ذخیره و تکمیل اطلاعات شخصی برای تمام حساب های آنلاین
  • دارای تمام رمزهای عبور است – به جای ده ها رمز با یک رمز عبور وارد شوید.
  • هر چیزی که در یک دستگاه ذخیره می کنید بلافاصله در تمام دستگاه های دیگر شما قابل دسترسی است.

تکمیل خودکار رمز عبور – گذرواژه خودکار و اطلاعات شخصی

  • یک رمز عبور همه‌ی چیزی است که شما برای مدیریت حساب های خود نیاز دارید. با استفاده از گذرواژه MasterPass یا اثر انگشت خود وارد سیستم شوید.
  • گذرواژه‌‌های خودکار را در Chrome یا Opera وارد کنید تا آنها را به یک مرورگر خصوصی تبدیل کنید.

یادداشت های خصوصی

  • اطلاعات امنیتی مانند کارت های اعتباری، عکس ها و …
  •  اطلاعات بیمه درمانی و اطلاعات کارت اعتباری و…
  • عکس ها را به هر یادداشت دلخواه خود قفل کنید.
  •  یادداشت های صوتی – تنظیم یادداشت صوتی در مکانی امن قفل می شود.

و بسیاری از امکانات دیگر.

آیا شما این برنامه را استفاده نموده‌اید؟ اگر نه آن را امتحان کنید، و اگر آری حتما نظرات خود را در اینجا برای افرادی گه از آن استفاده ننموده‌اند بنویسید.

با برتر دیجیتال همیشه به روز باشید.

دانلود

google play store button

 

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: