مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تبریز

امروزه تعمیرات موبایل و رفع ایرادات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری انواع گوشی‌ها، یکی از مهمترین دغدغه‌های اکثر استفاده کنندگان گوشی‌های تلفن همراه است. از سوی دیگر، اطمینان از عملکرد تعمیرکار برای سپردن یکی از شخصی‌ترین دستگاههای مورد استفاده شما از جهات مختلف دشوار است. لذا برتر دیجیتال در راستای پاسخ‌دهی به این نیاز مردم، اقدام به راه‌اندازی مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تبریز با ویژه‌گیهای خاص و متفاوت و با اولویت اخلاق‌مداری و رضایتمندی مشتری نموده است.

مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تبریز
4.9 (98%) 60 vote[s]

ویژگی‌های مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تبریز:

بهره‌گیری از متخصصان واقعی

دارای مدارک مختلف در زمینه تعمیرات موبایل و بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه تعمیرات در شهر‌های تهران و تبریز.

اخلاق‌مداری

در مرکز تخصصی تعمیرات گوشی تبریز برتر دیجیتال ، اولین اصل ما در ارائه خدمات به مشتری رعایت انصاف، صداقت، امانت‌داری و صیانت از حریم شخصی افراد است. رضایت مشتری نقطه عطف همه فعالیت‌های ماست.

استفاده از قطعات اصل

برتر دیجیتال متعهد است تا همواره از بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات موجود در بازار برای رفع عیب و تعمیرات گوشی‌های مشتریان گرامی استفاده نماید.

ارائه ضمانت تعمیرات

مرکز تخصصی تعمیرات گوشی تبریز برتر دیجیتال، تعمیرات انجام یافته روی گوشی مشتریان را به مدت ۳۰ روز گارانتی می‌نماید. بدین ترتیب که در صورت بروز هر گونه مشکل، خود را مسئول دانسته و بدون اخذ هزینه، گوشی را مجددا تعمیرات خواهد نمود.

مراحل تعمیرات تخصصی موبایل برتر دیجیتال در تبریز:

  1. مشاوره رایگان: با واحد تعمیرات برتر دیجیتال تماس گرفته و ایراد گوشی خود را شرح دهید. به دقت به سوالات متخصص تعمیرات جواب دهید تا امکان تعمیر و هزینه تقریبی آن به اطلاع شما رسانده شود.
  2. تحویل گوشی به مرکز تعمیرات: به آدرس فروشگاه حضوری برتر دیجیتال مراجعه نموده و گوشی خود را تحویل داده و رسید دریافت نمایید.
  3. تحویل گوشی تعمیر شده به شما: پس از انجام تعمیرات همکاران ما با شما تماس گرفته و رفع مشکل گوشی را به اطلاع شما می‌رسانند. شما به همراه رسید مراجعه نموده و گوشی خود را تحویل بگیرید.
  4. دریافت فاکتور رسمی بهمراه گارانتی ضمانت ۳۰ روزه: متخصصین ما فاکتور رسمی با شرح اقدامات انجام شده را بهمراه گارانتی ضمانت ۳۰ روزه خدمت ارائه شده به شما تحویل می‌دهند

نکته ۱: برای بازگشت گوشی تعمیر شده، ارائه رسید اجباری است.

نکته ۲: در حال حاضر تحویل گوشی جهت تعمیرات فقط به صورت حضوری در آدرس فروشگاه حضوری برتر دیجیتال امکان پذیر می‌باشد.

آدرس فروشگاه حضوری برتر دیجیتال: تبریز – خ شریعتی جنوبی (شهناز) – تقاطع والمان – پاساژ مهستان – پلاک ۹

(جهت مشاهده آدرس بر روی نقشه گوگل اینجا را کلیک نمایید.)

مشاوره رایگان و تخمین هزینه تعمیرات موبایل در تبریز

برای ارتباط با مرکز تخصصی تعمیرات موبایل برتر دیجیتال در تبریز و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۳۵ ۱۱ ۵۶ ۳۵ - ۰۴۱

ساعت تماس برای تعمیرات موبایل در تبریز : از ساعت ۱۱ الی ۹ شب همه روزه (بغیر از روزهای تعطیل)