مرکز تعمیر موبایل در تبریز – تعمیرات تخصصی موبایل تبریز

امروزه تعمیرات موبایل و رفع ایرادات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری انواع گوشی‌ها، یکی از مهمترین دغدغه‌های اکثر استفاده کنندگان گوشی‌های تلفن همراه است. از سوی دیگر، اطمینان از عملکرد تعمیرکار برای سپردن یکی از شخصی‌ترین دستگاههای مورد استفاده شما از جهات مختلف دشوار است. لذا برتر دیجیتال در راستای پاسخ‌دهی به این نیاز مردم، اقدام به راه‌اندازی تعمیرات موبایل در تبریز با ویژه‌گیهای خاص و متفاوت و با اولویت اخلاق‌مداری و رضایتمندی مشتری نموده است.

[kkstarratings]

ویژگی‌های مرکز تعمیرات موبایل در تبریز:

بهره‌گیری از متخصصان واقعی

بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات موبایل و دارای مدارک معتبر در حوزه تعمیرات موبایل از مراجع زیربط.

اخلاق‌مداری

در نمایندگی تعمیرات موبایل برتر دیجیتال در تبریز، اولین اصل ما در ارائه خدمات به مشتری رعایت انصاف، صداقت، امانت‌داری و صیانت از حریم شخصی افراد است. رضایت مشتری نقطه عطف همه فعالیت‌های ماست.

استفاده از قطعات اصل

برتر دیجیتال متعهد است تا همواره از بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات در مرکز تعمیر موبایل در تبریز برای رفع عیب و تعمیرات گوشی‌های مشتریان گرامی استفاده نماید.

ارائه ضمانت تعمیرات

مرکز تخصصی تعمیر موبایل برتر دیجیتال در تبریز، تعمیرات انجام یافته روی گوشی مشتریان را به مدت ۳۰ روز گارانتی می‌نماید. بدین ترتیب که در صورت بروز هر گونه مشکل، خود را مسئول دانسته و بدون اخذ هزینه، گوشی را مجددا تعمیرات خواهد نمود.

مراحل کار مرکز تعمیر موبایل در تبریز (برتر دیجیتال):

  1. مشاوره رایگان: با واحد تعمیرات برتر دیجیتال تماس گرفته و ایراد گوشی خود را شرح دهید. به دقت به سوالات متخصص تعمیرات جواب دهید تا امکان تعمیر و هزینه تقریبی آن به اطلاع شما رسانده شود.
  2. تحویل گوشی به مرکز تعمیرات: به آدرس مرکز تعمیرات برتر دیجیتال مراجعه نموده و گوشی خود را تحویل داده و رسید دریافت نمایید.
  3. تحویل گوشی تعمیر شده به شما: پس از انجام تعمیرات همکاران ما با شما تماس گرفته و اتمام تعمیرات را به اطلاع شما می‌رسانند. شما نیز به همراه رسید مراجعه نموده و گوشی خود را تحویل بگیرید.

نکته ۱: برای بازگشت گوشی تعمیر شده، ارائه رسید اجباری است.

نکته ۲: در حال حاضر تحویل گوشی جهت تعمیرات فقط به صورت حضوری در آدرس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل برتر دیجیتال امکان پذیر می‌باشد.

مشاوره رایگان و تخمین هزینه در مرکز تعمیر موبایل در تبریز

برای ارتباط با مرکز تخصصی تعمیرات موبایل برتر دیجیتال در تبریز و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

۰۲ ۸۰ ۵۴ ۳۵ - ۰۴۱

ساعت تماس برای تعمیرات موبایل در تبریز : از ساعت ۱۱ الی ۹ شب همه روزه (بغیر از روزهای تعطیل)

آقای علی آمری

آدرس مرکز تعمیرات برتر دیجیتال: تبریز – خیابان شریعتی جنوبی – روبروی مغازه‌های سنگی – کوچه برزن – پلاک ۷