تردز از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر عبور کرد!

تردز از مرز 100 میلیون کاربر عبور کرد

تردز چند روز قبل توسط شرکت متا معرفی شد، برنامه‌ای که در حال حاضر برادر دوقلوی ایسنتاگرام به حساب می‌آید و اصل فعالیت آن بر پایه کلمات و متن است، درست مانند توییتر. این برنامه حالا یک آمار بسیار عجیب را به‌دست آورده و تنها در ۵ روز موفق شده ۱۰۰ میلیون کاربر را جذب کند. این دستاورد بسیار عجیب و چشمگیر است و به طور کلی این حجم از کاربر تنها در ۵ روز تحسین‌برانگیز به نظر می‌رسد.

بخش زیادی از این موفقیت به این دلیل است که کاربران تنها با اکانت اینستاگرام خود می‌توانند وارد تردز شوند و از سوی دیگر تقریبا همه افراد اینستاگرام دارد و همین باعث شد تا کاربران زیادی در همان ابتدا وارد تردز شوند. البته این پلتفرم هنوز اصلا کامل نیست و بسیاری از امکانات پایه‌ای را ندارد.

تردز از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر عبور کرد!
تردز از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر عبور کرد!

برای نمونه تردز در حال حاضر نمی‌تواند متن‌ها را بر اساس زمان پشت سر هم به شما نمایش دهد و مهم‌تر این که هوش مصنوعی آن بسیار ضعیف است و نمی‌تواند تشخیص دهد شما به چه نوع محتوایی علاقه‌مند هستید. به احتمال زیاد در آینده نزدیک این ایرادات برطرف شود.

توییتر از این نظر برنامه بسیار بهتر و کامل‌تری به نظر می‌رسد و شما در این پلتفرم هم می‌توانید به توییت‌های پیشنهادی دسترسی داشته باشید و هم فقط توییت‌های افرادی که فالو کرده‌اید را مشاهده کنید. به دلیل شباهت بسیار زیاد تردز به توییتر، این شرکت آمریکایی از متا شکایت کرده و این داستان باید از نظر قانونی پیگیری شود.

فارغ از همه این صحبت‌ها باید دید تردز در آینده چه جایگاهی پیدا خواهد کرد و تا چه حد می‌تواند کاربران را متقاعد به فعالیت کند. به نظر شما تردز در ایران مانند اینستاگرام محبوب می‌شود؟ شما تا امروز از این برنامه استفاده کرده‌اید؟ نظر خود را حتما با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: