درباره ما

برتر دیجیتال

ایده برتر دیجیتال از آذر ماه ۱۳۹۵ شروع شد و فعالیت رسمی خود را از مهر ماه ۱۳۹۶ آغاز کرد. برتر دیجیتال که به عنوان پشتوانه، تجربه ۱۰ ساله در زمینه فعالیت در بازار موبایل و تبلت، و تجربه ۲۰ ساله در زمینه فروش انواع محصولات حوزه بازی را با انبوهی از مشتریان ثابت در کارنامه خود دارد، با انگیزه گسترش خدمت رسانی خود به اقشار و جمع بیشتری از مردم عزیز ایران، فروشگاه اینترنتی خود را دایر نمود.خرید اینترنتی، به دلیل فراهم آوردن امکان مقایسه دقیق‌تر و آسان‌تر محصولات در مقایسه با روش خرید سنتی، روز به روز مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب می‌کند. از الزامات استمرار فعالیت و موفقیت هر فروشگاه آنلاین، به صراحت می‌توان صداقت را در صدر موارد نام برد. هدف کادر مجرب برتر دیجیتال، ارائه دقیق‌ترین اطلاعات، مطالب، بررسی‌ها و بهترین خدمات مشاوره خرید،‌ پشتیبانی و خدمات پس از فروش در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ممکن می‌باشد. ماموریت نهایی ما حل مشکل سردرگمی و صرف زمان و هزینه برای اطمینان از اصالت، کیفیت و قیمت مناسب کالا برای مشتریان گرامی و چشاندن طعم خریدی مطمئن، لذت بخش و در عین حال راحت است؛ که امیدواریم با الطاف خداوند متعال و اتکا به تلاش و پشتکار خود و جلب رضایت شما مشتریان گرامی به این هدف نائل گردیم.

چرا از برتر دیجیتال خرید کنیم؟

امروزه در دنیای اینترنت،‌ سایت‌های متعددی در حوزه‌های فعالیت برتر دیجیتال حضور دارند. در این میان چرا شما مشتری گرامی بایستی ما را به عنوان فروشگاه منتخب خود برای خرید بعدیتان انتخاب نمایید؟ جواب های متعددی می‌توان برای این سوال داشت که در زیر به برخی از نقاط قوت و متمایز کننده برتر دیجیتال در مقایسه با سایر سایت‌ها اشاره می‌نماییم:

  • تصاویر با کیفیت محصولات برای کمک بیشتر به انتخاب محصول توسط مشتری.
  • عرضه مستقیم کالا از عمده فروشان به مصرف کنندگان که موجب ارائه قیمت های کاملا رقابتی بدلیل حذف سایر هزینه ها شده است.
  • برخورداری از کادر مجرب فنی، کارشناسی و تخصصی با توان پاسخگویی بالا در ارائه مشاوره فنی دقیق از انواع محصولات و بازار روز.
  • خدمات پس از فروش با کیفیت بالا و با هدف حصول اطمینان از رضایت شما مشتری گرامی.
  • رعایت اصل صداقت و صیانت از حقوق مشتریان عزیز. (برای اطلاع از حقوق مشتریان به صفحه قوانین و مقررات فروشگاه مراجعه فرمایید.)
  • فروش اقساطی با بهترین شرایط بهره در بازار و بدون ضامن
  • تضمین ۳۰ روزه در ارائه خدمات تعمیر موبایل
  • تحویل فوری همان روز و پرداخت در محل (فعلا در شهرهای تهران و تبریز)

کافیست یک بار امتحان کنید تا مشتری دائمی ما شوید.