فرصت را از دست ندهید! با شرایطی آسان صاحب گوشی مورد علاقه خود شوید!

با چک آزاد (دارندگان پروانه کسب) و یا چک کارمندی بدون نیاز به ضامن و پرداخت یک سوم مبلغ بصورت نقدی و مابقی در اقساط ۲ تا ۶ ماهه با شرایطی استثنائی، صاحب گوشی مورد علاقه خود شوید.

مدارک لازم:

  1. دسته چک
  2.  اصل و کپی کارت ملی
  3. کپی فیش حقوقی یا کپی پروانه کسب
  4. یک قطعه عکس

توجه: مشتریان عزیزی که پروانه کسب ارائه می‌دهند، لازم است صورت حساب شش ماهه از حساب جاری (در صورت لزوم به همراه حساب پشتیبان) را ارائه دهند.

نکته: برای متقاضیان سایر شهرستانها، در حال حاضر ارائه خدمات صرفا با ارائه چک کارمندی امکا‌ن‌پذیر است. (در صورت تائید شرایط، حضور در محل شرکت لازم نیست.)

مراحل طرح فروش اقساطی موبایل در تبریز :

  1. ارسال کد ملی و تصویر میانگین مانده شش ماهه مربوط به صاحب چک بانکی به برتر دیجیتال. لطفا اطلاعات خواسته شده را به ایمیل برتر دیجیتال و یا به ادمین کانال تلگرام برتر دیجیتال ارسال نمایید.
  2. اخذ استعلام و بررسی شرایط شما توسط همکاران ما (حداکثر یک روز کاری) و تماس با شما برای هماهنگی‌های بعدی.
  3. در صورت پذیرش شرایط، کد تقسیطی برابر با جمع مبلغ چک‌های شما به شما اختصاص یافته و ارسال می‌گردد.
  4. انجام خرید توسط شما با استفاده از کد تقسیط اختصاص یافته. (کد تقسیط را در قسمت کد تخفیف در پایین سبد خرید وارد کرده و گزینه اعمال کوپن را بزنید.)
  5.  مراجعه حضوری به دفتر برتر دیجیتال به همراه مدارک لازم جهت تکمیل پرونده و تحویل محصول.

توجه: حتماْ قبل از مراجعه حضوری، هماهنگی لازم را با بخش فروش انجام دهید. (برای متقاضیان سایر شهرستانها در صورت تائید شرایط، نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد.)

نحوه محاسبه اقساط

در طرح فروش اقساطی موبایل در تبریز ، نحوه محاسبه اقساط به گونه‌ای است که به اندازه مبلغ باقی‌مانده و با توجه به تعداد ماههای انتخابی مشتری برای اقساط بندی، درصد ثابتی به کل مبلغ دوره افزوده می‌شود. مبلغ افزایش یافته در هنگام تحویل محصول به مشتری دریافت و مابقی بر تعداد ماههای انتخابی تقسیم شده و چک‌های مربوطه اخذ می‌گردد.

بطور مثال برای محصولی به مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان، حداقل یک سوم مبلغ یعنی ۵۰۰٫۰۰۰ تومان بصورت نقد پرداخت می‌گردد و مابقی یعنی ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان به انتخاب مشتری می‌تواند به یکی از سه روش: ۲ ماهه، ۴ ماهه یا ۶ ماهه که هر کدام به ترتیب دارای مبلغ افزایش ۴٫۵٪، ۹٪ و ۱۴٪ به ازای کل دوره می‌باشد، پرداخت گردد.

فروش اقساطی موبایل تبریز
فروش اقساطی موبایل

نکته ۱ : حداکثر مبلغ هر چک ۵۰۰٫۰۰۰ تومان می‌باشد.

نکته ۲ : برای دوره چهار یا شش ماهه، به انتخاب مشتری چک‌ها می‌تواند یک ماه در میان باشد.

نکته ۳ : در صورت انتخاب دوره شش ماهه توسط مشتری، مبلغ افزایش یافته می‌تواند تقسیم بر تعداد چک‌ها شده و بر روی مبلغ هر چک محاسبه گردد.


جهت بررسی و انتخاب گوشی موبایل و سایر محصولات به صفحه اول برتر دیجیتال مراجعه فرمائید.

فروشگاه اینترنتی برتر دیجیتال

جهت ارتباط با ادمین و ارسال مدارک اولیه، به کانال تلگرام برتر دیجیتال مراجعه نمایید.

کانال تلگرام برتر دیجیتال

مطالب منتخبنمایش همه

بستن