آیپد پرو های جدید ۱۱٫۱ اینچی و ۱۳ اینچی OLED اپل در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شوند

اپل در حال کار بر روی افزایش سایز صفحه نمایش آیپد پرو های oled جدید ۲۰۲۴ خود است. اپل قصد دارد این تبلت‌ها را به ترتیب از سایز ۱۱ و ۱۲٫۹ اینچ به ۱۱٫۱ اینچ و ۱۳ ببرد. به گفته راس یانگ، تحلیلگر صفحه نمایش، این مدل‌ها در سال ۲۰۲۴ (۱۴۰۴ شمسی) وارد بازار خواهند شد.

آیپد پرو های جدید ۲۰۲۴ اپل

آی‌پد پروهای ۲۰۲۴ دارای صفحه‌نمایش OLED خواهند بود و به دلیل افزایش اندک قطر، در واقع می‌توانند اندازه‌های فیزیکی کلی مشابه نسخه‌های قبلی خود داشته باشند. شاید اپل حاشیه‌ صفحه را تا حدودی کوتاه کند تا بتواند پنل‌های جدید را در تبلت‌ها جای دهد.

خط تولید فعلی شامل آیپد پرو ۱۱ اینچی با صفحه نمایش LCD سنتی و مدل ۱۲٫۹ اینچی با پنل مینی LED است. اگر این شایعه آشکار شود، به این معنی است که با معرفی پروهای نسل بعدی آیپد، اپل می‌تواند چون سابق به یکسان بودن ویژگی‌ها در بخش نمایشگر بازگردد.

آیپد پرو های جدید oled ۲۰۲۴ اپل

آیپد پرو های oled اپل در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱ شمسی) با تراشه M2 عرضه شدند. بنابراین، اگر تا سال ۲۰۲۴ به‌روزرسانی دیگری برای خط تولید لحاظ نشود، تغییرات یاد شده چندان برای آیپد پرو های جدید ۲۰۲۴ اپل تعجب‌آور نخواهد بود.

یانگ قبلاً در مورد عرضه آیپد پرو ۱۴٫۱ اینچی در سال ۲۰۲۳ صحبت کرده بود، اما تا کنون این مسئله تایید نشده است. این ادعا ممکن است درست باشد، چون گزارش‌های دیگری در مورد آی‌پد ۱۶ اینچی و حتی بزرگ‌تر وجود دارد که خبر از معرفی آن در سال جاری میلادی می‌دهد.

نظر شما در مورد آیپد پرو  ۲۰۲۴ جدید اپل چیست؟ دیدگاه‌های خود را از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: gsmarena.com

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: