اپل، آیفون ۱۴ را در هند تولید خواهد کرد

اپل، آیفون ۱۴ را در هند تولید خواهد کرد

طبق گفته‌ها اپل، این شرکت تصمیم دارد گوشی آیفون ۱۴ را در هند تولید کند. بر اساس گزارش‌های تایید شده، این گوشی در کارخانه فاکسکان (Foxconn) مونتاژ خواهد شد. این اولین باری است که اپل، یکی از آخرین نسل آیفون‌های خود را تنها چند هفته پس از معرفی آن تولید می‌کند. طبق شنیده‌ها گمان می‌رود که اولین سری از گوشی‌های آیفون ۱۴ ساخت هند، اواخر سال جاری میلادی وارد بازار شود.

مونتاژ آیفون ۱۴ در هند

اپل، مونتاژ گوشی‌های آیفون‌ را در هند، از سال ٢٠١٧ (١٣٩۶ شمسی) با اولین نسل آیفون SE آغاز کرد. از آن زمان تا به الان، شاهد عرضه عمده آیفون‌های تولید شده در هند بوده‌ایم که آیفون ١٣ آخرین آیفونی است که در این کشور تولید شده است.

تولید آیفون ۱۴ در هند

ساخت گوشی‌های آیفون در هند، مزایا بسیاری برای اپل دارد. این شرکت آمریکایی با انجام این کار، صرفه جویی بسیاری در عوارض واردات می‌کند. جی پی مورگان (شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی) پیش‌بینی می‌کند که اپل ممکن است تا سال ٢٠٢۵ میلادی (١۴٠۴ هجری شمسی) تا ٢۵ درصد از تمام آیفون‌های خود را در هند، تولید کند.

نظر شما در مورد آیفون ۱۴ چیست؟ آیا تولید آیفون در هند، پروژه موفقیت آمیزی خواهد بود؟ لطفا دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات مطرح کنید.

منبع: gsmarena.com

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: