رونمایی از قلم Pencil Pro اپل با ژست‌های حرکتی و بهبودهای قابل‌توجه

رونمایی از قلم Pencil Pro اپل با ژست‌های حرکتی و بهبودهای قابل‌توجه

روز گذشته شاهد نشت اطلاعاتی از رویداد «Let Loose» اپل بودیم که خبر از معرفی نسل جدید قلم استایلس اپل تحت عنوان Apple Pencil Pro در جریان این رویداد آنلاین می‌داد. سرانجام شایعات به حقیقت پیوستند و کوپرتینویی‌ها رسماً از اپل پنسل پرو رونمایی کرد.

همانطور که در این گزارش آمده بود، ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید قلم استایلس تازه اپل، کاملاً برازنده نام و پسوند «Pro» است و ارتقاهای هیجان‌انگیزی نسبت به نسخه استاندارد این قلم دارد. اپل پنسل پرو دارای ویژگی‌های نظیری بازخورد لمسی و همچنین ژست‌های فشاری و چرخشی خواهد بود.

با فشردن این قلم، یک پالت ابزار به نمایش در می‌آید تا بتوانید سریع‌تر از قبل به ابزارها، خطوط و رنگ‌ها دسترسی داشته باشید. ژست رول‌شونده به شما کنترل کامل روی ابزاری را می‌دهد که در حال استفاده از آن هستید. چرخش آن نیز شکل قلم مو را تغییر می‌دهد تا حس‌وحال کار با قلم و کاغذ کاملاً برای شما تداعی شود. این ویژگی به‌لطف ژیروسکوپ نصب‌شده روی این قلم استایلس فراهم شده است.

شما با ژست «Hover» می‌توانید جهت دقیق یک ابزار را قبل از استفاده از آن روی آیپد خود تجسم کنید. همچنین با بازخورد لمسی، دسترسی راحت‌تری به ژست‌هایی نظیر فشردن قلم، Double-tap و یا Smart Shape خواهید داشت.

قلم استایلس اپل پنسل پرو (Apple Pencil Pro)

اپل پنسل پرو از ویژگی Find My نیز پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود در صورت گم کردن آن، خیلی سریع این قلم استایلس جذاب را پیدا کنید. این قلم استایلس از طریق یک رابط مغناطیسی در کنار آیپد پرو جدید در آن قرار گرفته است و با تبلت جفت شده و می‌توانید از همین طریق آن را شارژ کنید.

قلم استایلس اپل پنسل پرو با قیمت ۱۲۹ دلار یک لوازم جانبی پریمیوم محسوب می‌شود. اپل قیمت اپل پنسل (USB-C) را همچنان روی ۷۹ دلار نگه داشته است. نظر شما درباره قلم استایلس جدید اپل چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما و سایر کاربران برتر دیجیتال به اشتراک بگذارید.

منبع : GSMArena

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: