نخستین عکس واقعی از آیفون ۱۶ لو رفت

نخستین عکس واقعی از آیفون ۱۶ لو رفت

اپل درباره محصولات و پروژه‌های در دست ساخت خود بسیار محتاط است. این قضیه به ویژه برای گوشی‌های آیفون صدق می‌کند و کوپرتینویی‌ها تلاش زیادی دارند تا روند ساخت این محصولات مخفیانه پیش برود. به تازگی تصویری در سطح اینترنت مشخص شده که به آیفون ۱۶ نسبت داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها با برتر دیجیتال همراه باشید.

همانطور که گفتیم، اپل رویکرد بسیار محتاطانه‌ای در قبال محصولات خود دارد. برای همین ما بیشتر به اطلاعات دست‌دوم و بدست آمده از تامین‌کنندگان و فعالان حاضر در این صنعت متکی هستیم. به تازگی متوجه شده‌ایم که تولید نمایشگرهای آیفون ۱۶ و ۱۶ پرو طبق برنامه‌های از پیش‌تعیین‌شده در ماه ژوئن آغاز خواهد شد. به این معنی که مدل‌های جدید آیفون طبق سنت هرساله اپل در ماه سپتامبر معرفی و عرضه خواهند شد.

با این حال، پیش‌بینی می‌شود امسال نشت اطلاعاتی متعددی از برنامه‌های اپل را شاهد باشیم. چراکه تا این لحظه یک ماکت غیررسمی از آیفون ۱۶ پرو مکس منتشر شده است که نشان می‌دهد مدل پرو مکس بزرگ‌تر از نسل قبل خواهد بود.

نخستین عکس واقعی از آیفون ۱۶

در همین راستا، یک عکس جدید و منحصربه‌فرد از یک آیفون مرموز در سطح اینترنت پخش شده است. این نشت بسیار جذاب‌تر از شایعات قبلی به نظر می‌رسد. چراکه در این تصویر از نمای پشتی دستگاه، آیفون حاضر تنها دو دوربین دارد. با توجه به اندازه آن، به نظر می‌رسد که آیفون ۱۶ معمولی و استاندارد خواهد بود. اگر این تصویر واقعی باشد، احتمالاً با یک ماکت ساختگی دیگر روبرو هستیم.

اینطور که پیداست اپل قصد دارد بار دیگر به آرایش دوربین عمودی بازگردد و از این طرح برای ماژول دوربین پرچمداران جدید خود استفاده کند. آخرین باری که غول فناوری از این چینش دوربین استفاده کرد به آیفون ۱۲ بر می‌گردد. با این حال، به وضوح می‌بینیم که چینش دوربین ماکت‌های ساخته‌شده با یکدیگر مطابقت ندارد و مشخص نیست اپل کدام طرح را نهایی خواهد کرد.

منبع : GSMArena

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: