معرفی اپلیکیشن Duolingo : بهترین اپلیکیشن یادگیری سریع زبان

اپلکیشن Duolingo

امروز هم با معرفی اپلیکیشن دیگری در خدمت شما همراهان همیشگی برتر دیجیتال هستیم. این بار میخواهیم شما را با اپلیکیشن Duolingo آشنا سازیم.

اپلیکیشن Duolingo

با این اپلیکیشن یادگیری زبان اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، پرتغالی، ترکی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی، اوکراینی، اسپرانتو، لهستانی، یونانی، مجارستانی، نروژی، عبری و انگلیسی، کاملا سرگرم کننده و رایگان است. اگر دغدغه یادگیری زبان دارید اپلیکیشن Duolingo را از یاد نبرید!

دوستان این جمله چی می شه به انگلیسی؟

این موضوع برای سال ها دغدغه من بوده است و می دانم برای بسیاری از شما نیز چنین بوده است. حتما مواردی پیش آمده که بخواهید معنی یک نوشته، آهنگ و یا قسمتی از یک فیلم را هنگام تماشا بدانید. یا اینکه وقت یا حوصله کتاب خواندن و درس و تمرین و کلاس را ندارید. اپلیکیشن Duolingo دقیقا به همین منظور تولید شده است. با استفاده از این برنامه کاربری موبایل، می توانید در هنگام رفت و آمد و بیرون منزل یا حتی سر کار، با استفاده از موبایل خود به صورت واقعا تاثیر گذار زبان مورد نطر خود را تمرین کرده و یاد بگیرید.

اپلیکیشن Duolingo | بهترین اپلکیشن یادگیری سریع زبان
اپلیکیشن Duolingo – بهترین اپلکیشن یادگیری سریع زبان

اپلکیشن Duolingo روش یادگیری زبان را برای همه عوض کرده است. در این برنامه واژه ها در دسته بندی های مختلف همانند غذاها و حیوانات و … قرار داده شده اند که می‌توانید به سادگی آن ها را بیاموزید. به صورت درس به درس همراه با تصاویر زیبا کلمه ها را یاد می‌گیرید و مدال طلا را در آخر هر درس دریافت می‌کنید. اپلیکیشن Duolingo با دارا بودن امکانات و ویژگی های خاص می‌تواند تمام نیازهای شما را رفع کند. اپلیکیشن Duolingo توانسته امتیاز ۴٫۷ از ۵ را از گوگل پلی دریافت کند.

ویژگی های کلیدی اپلیکیشن Duolingo برای یادگیری زبان

  • انتخاب سردبیر Google Play’s (اپلکیشن برتر)
  • آموزش به سبک جدید و پیشرفته
  • کاملا رایگان
  • بدون تبلیغات
  • سرگرم کننده
  • بهترین برنامه یادگیری زبان: روزنامه وال استریت ژورنال
  • بهترین برنامه یادگیری زبان: روزنامه تایمز

در یک کلام می‌توان گفت اپلیکیشن Duolingo بهترین برنامه یادگیری زبان برای اندروید و iOS می‌باشد.

آیا شما این اپلکیشن را استفاده نموده اید؟ اگر نه آن را امتحان کنید، و اگر بله حتما نظرات خود را زیر این پست برای افرادی که از آن استفاده ننموده‌اند بنویسید.

با برتر دیجیتال همیشه به روز باشید.

لینک  دانلود:

google play store button

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: