آیا گوشی‌های Galaxy S8 و Note 8، اندروید ۱۰ را دریافت خواهند کرد؟!

آیا گوشی‌های Galaxy S8 و Note 8، اندروید ۱۰ را دریافت خواهند کرد؟!

سه گوشی هوشمند Galaxy S8 plus , Galaxy S8 و Galaxy note 8 با اندروید ۷ وارد بازار شده‌اند. شرکت سامسونگ تاکنون بر این گوشی‌ها نسخه‌های Android Oreo و Android pie را ارائه کرده است ولی طبق گزارشات اعلامی سامسونگ قصد ندارد اندروید ۱۰ را برای این سه گوشی ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر تا آخر خبر همراه ما باشید.

در نوامبر سال 2019 پشتیبان‌های آلمانی سامسونگ از دریافت اندروید ۱۰ توسط گوشی‌های گلکسی S8 , S8 Plus خبر داد چند هفته بعد پشتیبان‌های سامسونگ تایید کرد که به روزرسانی در سال 2020 انجام خواهد شد.اما طی گزارشات دریافتی از سوی Sam Mobile معلوم شد که پشتیبان‌ها اطلاعات غلط پخش کرده اند.

در مصاحباتی که شرکت سامسونگ در حاشیه‌های کنفرانس UNPACKED با خبرنگاران داشت ادعای ارائه آپدیت ۱۰ را برای این گوشی‌ها تکذیب کرد. همچنین اعلام کردند که رابط کاربری One 2.0 مبتنی بر آپدیت ۱۰ برای گوشی‌هایی که در سال 2017 عرضه شده‌اند مناسب نخواهد بود.

سامسونگ از همان روزهای ابتدایی و در زمان رونمایی این سه گوشی برنامه ای برای ارائه اندروید ۱۰ برایشان نداشت. ضمن اینکه دو نسخه اندروید برای این تلفن ها ارائه به روزرسانی برای بار سوم صحیح به نظر نمی‌رسد.

از سوی دیگر با وجود اینکه Galaxy S8 و Note 8 همچنان در حال دریافت آپدیت‌های امنیتی هستند ولی انتظار می‌رود به زودی ارسال آپدیت‌های امنیتی برایشان متوقف شود. چراکه سامسونگ به مدت سه سال برای این گوشی‌ها خدمات ارائه کرده است و اکنون دیگر هیچ تعهدی نسبت به ارائه آپدیت‌های امنیتی ندارد.

منبع:gizchina.com

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: