رندر فاش‌شده گلکسی Z فلیپ ۶ دوربین بزرگتر و طراحی جدید بلندگوهای آن را نشان می‌دهد

رندر فاش‌شده گلکسی Z فلیپ ۶ دوربین بزرگتر و طراحی جدید بلندگوهای آن را نشان می‌دهد

انتظار می‌رود سامسونگ از نسل ششم گوشی‌های تاشوی خود در کنار گلکسی بادز ۳ و گلکسی رینگ رونمایی کرد. رویداد گلکسی Unpacked جدید این شرکت در تاریخ ۲۰ تیر (۱۰ جولای) در پاریس برگزار خواهد شد. به تازگی تصویر جدیدی از گوشی Galaxy Z Flip 6 منتشر شده است که اطلاعات جدیدی در زمینه طراحی آن را فاش می‌کند.

رندر جدیدی از گلکسی Z فلیپ ۶ منتشر شد

پیش از برگزاری این رویداد، اطلاعات جدیدی از طراحی Galaxy Z Flip 6 به‌لطف رندر لورفته‌ی آن بدست آمده است که قاب محافظ دستگاه را نیز نشان می‌دهد. نسل ششم گوشی‌های تاشو سامسونگ تنها چند تغییر جزئی در زمینه طراحی خواهد داشت.

رندر جدیدی از گلکسی Z فلیپ ۶

تصویر فاش‌شده زد فلیپ ۶ لبه‌های تیزتر فریم دستگاه را نسبت به گلکسی Z فلیپ ۵ نشان می‌دهد. حفره‌های بلندگو، یکی دیگر از تغییرات طراحی این دستگاه نسبت به قبل محسوب می‌شود که شبیه به سری گلکسی S24 به نظر می‌رسد. سامسونگ این بار به جای سوراخ‌های جداگانه از یک حفره عریض برای بلندگوی گوشی تاشو خود استفاده می‌کند.

علاوه بر آن، ماژول‌های دوربین در این تصویر، بزرگتر از مدل قبلی هستند و فضای بین دو ماژول نیز کاهش یافته است.

تصویر لورفته از Samsung Galaxy Z Flip 6

یک حفره دیگر در فریم بالای گوشی نیز به چشم می‌خورد، در حالی که زد فلیپ ۵ تنها یک حفره داشت. زد فلیپ ۵ با یک حفره در پایین و ۲ حفره در بالا، همه سنسورهای موجود در گوشی گلکسی S24 اولترا را داشت. در مقابل، رندر جدید زد فلیپ ۶ چهار حفره را نشان می‌دهد.

با همه این اوصاف، بهتر این اطلاعات را در حد یک حدس و گمان در نظر بگیرید. چراکه تصویر لورفته از Galaxy Z Flip 6 تصویری از محصول نهایی نیست و احتمال تغییر وجود دارد. با انتشار اطلاعات بیشتر آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع : Gizmochina

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: