گلکسی اس ۹ مینی سامسونگ برای کسانیکه از صفحه نمایش‌های بزرگ خسته شده‌اند!

گلکسی اس 9 مینی

بر اساس اخبار رسیده از منابع معتبر شرکت سامسونگ برای طرفداران گوشی‌های صفحه کوچک از یک پرچمدار جدید به نام گلکسی اس ۹ مینی رونمایی خواهد کرد.

گلکسی اس ۹ مینی

تا چند سال پیش صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند در ابعادی بودند که امکان استفاده از از آنها با یک دست وجود داشت. اما با این حال بعضی از شرکت‌ها مانند سامسونگ بازهم مدل‌های “مینی” را در ابعادهای کوچکتر تولید می‌کردند. همراه با رشد تکنولوژی چهارچوبها نازک شد، صفحه نمایش‌ها بزرگ شد، گوشی‌های هوشمند به ابعاد غیرقابل جایگیری در دست رسید. در دوره‌ای که بیش از هر زمان به گوشی‌های مدل مینی احساس نیاز می‌شد، تولید این نوع گوشی‌ها متوقف شد.

 

گلکسی اس 9 مینی
نمای بیرونی احتمالی گلکسی اس ۹ مینی

برخی اخبار منتشر شده از آسیای شرقی حاکی از آماده شدن شرکت سامسونگ برای معرفی مدل گلکسی اس ۹ مینی همراه با گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس می‌باشد. گلکسی اس ۹ مینی مانند مدل‌های دیگر دارای صفحه نمایش منحنی خواهد بود. اگر گوشی دارای یک نسبت تصویر صفحه نمایش ۱۸٫۵:۹ مشابه گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس و نوت ۸ و سایز زیر ۵ اینچی باشد استفاده‌ی یک دستی را  ممکن خواهد ساخت، در نتیجه این مدل می‌تواند یک مدل مینی باشد.

هنوز در مورد مشخصات فنی گلکسی اس ۹ مینی اطلاعاتی وجود ندارد، اما گمانه زنی‌ها در راستای داشتن پردازنده و رم مشابه با گوشی گلکسی اس ۹ می‌باشد. شرکت سامسونگ در سال‌های گذشته نیز در کنار پرچمداران خود مدل‌های مینی را معرفی کرده بود اما این مدل های مینی دارای تجهیزات و ویژگی‌های پایینی بوده و در رده‌ی گوشی‌های هوشمند متوسط قرار می‌گرفتند.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ به نظر شما پس از غیبت چند ساله گوشی‌های مدل مینی پرچمدار عکس العمل کاربران چگونه خواهد بود؟ آیا واقعاً کاربران از صفحه نمایش‌های عریض و گوشی‌ها با ابعاد بزرگ خسته شده‌اند؟ نظرات خود را در این باره با ما درمیان بگذارید تا موجب دلگرمی ما در تهیه‌ی خبرهای به روز دنیای تکنولوژی باشند.

با به روزترین اخبار تکنولوژی در سایت برتر دیجیتال با ما با همراه باشید.

منبع: gsmarena

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: