مخفی کردن شماره تلفن در گوشی‌های گلکسی

مخفی کردن شماره تلفن در گوشی‌های گلکسی

شاید گاهی اوقات قصد ندارید شخصی که با آن تماس می‌گیرید، شماره تلفنتان را ببیند. شما به راحتی می‌توانید مخفی‌سازی شناسه تماس‌گیرنده (Caller ID) را روی گوشی خود فعال کنید تا شماره تلفن شما بلاک یا مخفی شود. در این مطلب قرار است نحوه مخفی کردن شماره تلفن روی گوشی‌های گلکسی سامسونگ را به شما آموزش دهیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

دلایل زیادی می‌تواند وجود داشته باشد که بخواهید در هنگام تماس، شماره تلفن شما نمایش داده نشود. اگر می‌خواهید با مخفی کردن شماره تلفن هنگام برقراری تماس با گوشی گلکسی خود شماره تلفنتان مخفی شود، این کار بسته به مدل گوشی هوشمند شما متفاوت خواهد بود.

با این وجود شما می‌توانید مخفی‌سازی شماره تلفن را روی هر گوشی سامسونگ و همچنین به صورت کلی روی همه گوشی‌های هوشمند اندویدی فعال کنید.

مخفی کردن شماره تلفن در هنگام تماس‌های تلفنی

مخفی کردن شماره تلفن در هنگام تماس‌های تلفنی
تنها با طی کردن چند مرحله می‌توانید هنگام تماس با گوشی‌های گلکسی سامسونگ، شماره خود را پنهان کنید.

برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه Phone را اجرا کنید.
  • نماد سه نقطه در سمت راست گوشه بالایی را لمس و گزینه Setting را انتخاب کنید.
  • اکنون روی Supplementary services ضربه بزنید.
  • پس از کلیک روی Call barring گزینه Hide number را انتخاب کنید.

همانطور که مشاهده کردید این کار به راحتی و آسانی پایان یافت. بستگی به مدل گوشی گلکسی شما ممکن است عبارت‌های این تنظیمات کمی فرق کند. شاید به جای گزینه‌های «Hide Number» و «Show Number» برای مسدودسازی شماره تلفن، گزینه‌های «Never» و «Always» نمایش داده شود.

برای اینکه بدانید آیا قابلیت مخفی کردن شماره تلفن شما فعال است یا خیر، منوی «Additional services» را باز کنید. از بخش اطلاعات (Info) می‌توانید متوجه این موضوع شوید. برای اینکه شماره تلفن شما مشخص باشد، کافی‌ست مراحل بالا را طی کنید. از قسمت Call Barring باید گزینه «Always» یا «Show Number» را انتخاب کنید.

آیا ترجیح می‌دهید از این قابلیت استفاده کنید و شماره تلفن شما را کسی نبیند؟ خوشحال می‌شویم که نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران سایت نیز به اشتراک بگذارید.

منبع : Nextpit

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: