گوشی Huawei Mate 10 Pro اولین به روز رسانی خود را دریافت کرد

Huawei Mate 10 Pro

پس از بررسی مدل توزیع شده ی تستی گوشی Huawei Mate 10 Pro به دلیل تشخیص یک مشکل نرم افزاری، این گوشی اولین به روز رسانی خود را دریافت کرد!

در روزهای گذشته در مدل های Huawei Mate 10 و Huawei Mate 10 Pro که برای تست توزیع شده بود هم از طرف مقامات هوآوی و هم کسانی که به مدلهای ذکر شده دسترسی داشتند، مشکلی تشخیص داده شد که موجب داغ شدن بیش از حد و خالی شدن باتری می شد. مقامات هواوی طی بیانیه ای اظهار داشتند که این یک اشکال نرم افزاری مرتبط با Android Oreo بوده و به زودی راه حلی برای این مشکل خواهند یافت.

رولاند کوانت (Roland Quandt)  منتقد معروف شبکه های اجتماعی روز دوشنبه ۲۴ مهر گفت: نمونه های Mate10Pro تستی هواوی در هنگام راه اندازی یک اشکال در Android Oreo دارند که باتری را داغ و خالی می کند. در خود گوشی هیچ مشکلی وجود ندارد. شرکت گوگل در جریان بوده و مشغول به کار برای حل مشکل است.

به گفته مقامات هواوی و کسانیکه به مدل های تستی دسترسی داشتند، شرکت هواوی ظرف ۲۴ ساعت به مدل Mate 10 Pro به روز رسانی ارائه داد که خطا را حل می کند. این اتفاق اغلب در مدل های تستی بسیار رایج است و معمولاً علاوه بر محتویات مقاله ی فردی که نتیجه ی بررسی تست گوشی را خواهد نوشت تأتیر منفی دیگری بر نام تجاری شرکت تولید کننده نمی گذارد. اما آنچه در اینجا اهمیت دارد و ارزش این خبر را تعیین می کند این است که هواوی این کار را در زمان کمتری از زمان اشکال زدایی ایده آل و در عین حال برای مدل های تست انجام داده است.

بر اساس بیانیه ای که توسط مقامات هوآوی به Authority Android منتشر شد، شرکت هواوی اعلام کرد که قصد دارد در مورد سرعت به روز رسانی و رفع خطا منبع اعتماد کاربران شود. در واقع همانطور که مقامات گوگل نیز اشاره کرده اند در این مورد منبع خطا از Android Oreo می باشد و به همین دلیل گفته می شود که به طور معمول باید توسط Google حل می شد و شرکت هواوی حل شدن آنرا تسریع کرده است.

منبع: androidauthority

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: