معرفی بازی Doomsday Last Survivors

معرفی بازی Doomsday Last Survivors

در این مقاله به معرفی بازی Doomsday Last Survivors خواهیم پرداخت. این بازی یکی از معروف‌ترین بازی‌های موبایلی اخیر در فروشگاه گوگل پلی است. گرچه این بازی در مقایسه با پرطرفدارترین بازی‌ها و تعداد دانلودها شانسی ندارد اما یکی از معدود بازی‌هایی است که با گذشت زمان بر محبوبیت آن افزوده می‌شود. ایده اصلی بازی اساساً یک رقابت آنلاین چند نفره استراتژیک است و در آن باید از شر زامبی‌هایی که نقش دشمن شما ار دارند، محفوظ بمانید.

بسیاری از مکانیک‌های گیم‌پلی این بازی شبیه هر بازی مسابقه آنلاین چندنفره دیگری است که در فروشگاه Google Play یا App Store موجود است. پس از خواندن این مقاله، از تمام مواردی که باید قبل از شروع بازی بدانید، کاملا آگاه خواهید بود.

Doomsday Last Survivors؛ کم طرفدار اما خواستنی

اول از همه، این بازی هم برای گوشی‌های هوشمند اندرویدی و هم برای آیفون در دسترس است. از نظر فنی، این برنامه را در فروشگاه‌های مختلف برنامه اندرویدی و iOS خواهید یافت. بنابراین شما می‌توانید آن را بر روی اندروید، iPhone و iPad خود نیز بازی کنید.

با شروع بازی، تهاجم زامبی‌ها در جریان است و باید از پایگاه خود محافظت کنید. بخش‌های مهمی در قلعه شما وجود دارد که قرار است برای عبور از سطوح در بازی یا پایداری در برابر اتحادهای مختلف از آن‌ها مراقبت شود.

بازی Doomsday Last Survivors که ما در حال معرفی آن هستیم، در حال تبدیل شدن به یک بازی بسیار محبوب است و زمان آن فرا رسیده است که شما نیز این بازی را شروع کنید.

راهنمای بازی

راهنمای بازی استراتژیک Doomsday
راهنمای بازی استراتژیک Doomsday

برنامه بررسی شده در این مقاله، یک بازی برای گوشی‌های هوشمند است که سبک RPG استراتژی را به سطح متفاوتی می‌برد. درک روند بازی چندان دشوار نیست. تنها چیزی که باید بدانید این است که در یک موقعیت پسا آخرالزمانی قرار می‌گیرید که در آن به پایگاه شما توسط زامبی‌ها هجوم آورده می‌شود و باید از پایگاهتان محافظت کنید.

به عنوان یک مبتدی، قبل از اینکه به مکانیک گیم پلی و سایر چیزهای عمیق‌تر بروید، درک مفهوم بازی بسیار مهم است. ماجراجویی‌ها و چالش‌هایی که برای شما پیش می‌آید، بازی را بسیار هیجان انگیز می‌کند. این بازی آنچنان هم بی‌طرفدار نیست. زیرا خط بازی جالبی دارد و یکی از مهمترین مکانیک‌هایی که حول آن می‌چرخد این است که چگونه باید پناهگاه خود را تقویت کنید تا در برابر زامبی‌هایی که می‌خواهند از مناطق اطراف به پایگاه شما حمله کنند تا حد امکان مقاومت کنید.

جذب قهرمانان یکی از مهمترین کارهایی است که باید در این بازی انجام دهید و همچنین ساخت آن قهرمانان برای خودکفایی بسیار مهم است. این اساساً به این معنی است که نه تنها قهرمانان در بیشتر مواقع مبارزه را رهبری می‌کنند، بلکه ماجراجویی‌ها و چالش‌های مختلفی دارند که باید برای آنها آماده باشند و به همین دلیل است که ساخت آنها و ارتقاء آنها بسیار مهم می‌شود.

دانستنی‌ها و نحوه بازی

در ادامه معرفی بازی Doomsday Last Survivors به کشف رازهای این بازی خواهیم پرداخت. چیزهای زیادی وجود دارد که برای موفقیت در بازی از همان ابتدا باید بدانید که در ادامه زیر به صورت کاملاً مفصل آورده شده است.

هدف از بازی این است که به مکان‌های مختلفی در نقشه بروید و ماموریت‌ها را پیدا کنید و سپس آنها را به پایان برسانید. Doomsday: Last Survivors فعالیت‌های زیادی و همچنین وظایفی را ارائه می‌دهد که می‌تواند توسط شما انجام شود.

بسیار مهم است که بتوانید تشخیص دهید که کدام ماموریت های اصلی هستند و کدام ماموریت ها به اندازه کافی مهم نیستند.ممکن است کمی عجیب باشد، اما چه انتخاب درست یا انتخاب نادرست داشته باشید، می‌توانید به رشد و توسعه پناهگاهی کمک کنید که در دراز مدت برای شما سودمند خواهد بود. برای اینکه در فرآیند انجام این کار کارآمدتر باشید، به نمادها یا ساختارهایی که پتانسیل جلب توجه شما را دارند نگاهی دقیق بیندازید.

با نگاهی به سمت چپ صفحه، مجموعه‌ای از ماموریت‌ها را خواهید دید که به درستی به ماموریت‌های اصلی و ماموریت‌های فرعی متمایز می‌شوند. پس از کلیک بر روی نماد دفترچه یادداشت واقع در بالای ماموریت‌ها، می‌توانید تمام ماموریت‌های موجود را مرور کنید.همیشه لیستی به ظاهر بی‌پایان از ماموریت ها وجود خواهد داشت که در هر زمان مشخص می‌توانید انجام دهید.

ماموریت‌های اصلی در واقع فقط برای دادن جوایز بیشتر به شما نیستند، بلکه برای هر نوع پیشرفتی در بازی لازم‌اند و ساختن قهرمانان و ساختن پایگاه خود به صورت استراتژیک برای مدیریت موفقیت آمیز تهاجم زامبی‌ها چیزی است که بیشتر باید روی آن تمرکز کنید.

انقلاب Doomsday: Last Survivors در عرصه بازی‌های موبایلی

انقلاب Doomsday: Last Survivors در عرصه بازی‌های موبایلی
انقلاب Doomsday: Last Survivors در عرصه بازی‌های موبایلی

طرفداران بازی‌های استراتژیک RPG که مبتنی بر بقا هستند می‌دانند که این بازی یک بازی انقلابی برای گوشی‌های هوشمند است. بدون هیچ شکی، این بازی استانداردهای بسیار بالایی را تعیین کرده است و همین موضوع باعث لذت بردن از آن می‌شود.

در اینجا برخی از وظایفی که می‌توانید در حین انجام کارهای دیگر انجام دهید و نقش استراتژیک بازی را پررنگ‌تر می‌کند آورده شده است:

۱- ساخت ساختمان‌های جدید و ارتقاء موارد موجود

۲- ساخت کارخانه‌ها، محوطه‌های چوبی و کارگاه‌های فولادی منابعی برای ارتقای ساختمان‌ها و آموزش نیروها

۳- پیوستن به یک اتحاد و فعالیت به عنوان عضوی حیاتی و دریافت پاداش

۴- ایجاد استراتژی مشخص مدیریت قلعه

برخی از ماموریت‌ها در بازی وجود دارند که حتی نیازی به انجام آن‌ها به صورت داوطلبانه ندارند. زیرا فعال ماندن در بازی و پرداختن به فعالیت‌های مختلفی که در بازی برای شما پیش می‌آید فقط ممکن است وقت شما را درگیر کند.

واقعیت دیگر در مورد بازی این است که حالت‌های بازی زیادی وجود دارد که فقط به گسترش و توسعه کمپ یا همان قلعه‌تان محدود نمی‌شوند. دقیقا همین مسئله است که بازی را برای بیش از ماه‌ها قابل بازی می‌کند و خیلی زود یکنواخت نمی‌شود.

همچنین باید به این فکر کنید که چگونه کارایی خود را در بازی افزایش دهید و بهترین کاری که می‌توانید برای اطمینان از این مسئله انجام دهید، داشتن یک برنامه رشد دقیق برای کمپ اصلی است. ممکن است همیشه شانس زیادی برای افزایش اندازه هر سازه‌ای وجود نداشته باشد. اما توسعه ساختارها و تعداد سازه‌هایی که در کمپ خود دارید به همراه کیفیت ساختمان‌ها پیشرفت کلی شما را در بازی تعیین می‌کند.

آیا این بازی یک تجربه خوب را به ارمغان خواهد آورد؟

محیط بازی Doomsday: Last Survivors
محیط بازی Doomsday: Last Survivors

Doomsday Last Survivors یکی از آن بازی‌های موبایلی است که شهرت زیادی به دست آورده است. مطمئناً بسیاری از بازی‌بازان معتقدند که سبک استراتژیک موبایلی با این بازی به سطح بالاتری رسیده است.

با ویژگی‌هایی مانند چند وظیفه‌ای بودن و قهرمانان با توانایی‌های ویژه که باید آنها را به خدمت بگیرید و برای نبردهای بزرگ تر آموزش دهید، بازی به هیچ وجه یکنواخت نمی‌شود. به طور کلی، از بازی لذت ببرید. همچنین امیدواریم که این مقاله معرفی بازی Doomsday Last Survivors برای شما مفید باشد و از طریق این مقاله در مورد این بازی اطلاعاتی کسب کرده باشید. نظرات خود را نیز در مورد این بازی با ما در میان بگذارید.

منبع: gamingfreak.in

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

14 نظر از طرف کاربران برای این مطلب ثبت شده است.

Cheif - تاریخ: ۱۴۰۳٫۰۲٫۲۸ ساعت: ۲۳:۲۷

سلام وقت بخیر
ممنون میشم راهنمایی کنید زبان ناخوانای بازی رو درست کنم ، دوم نحوه تقویت نیروها و قلعه ،، سوم نحوه شناسایی کاربری که به قلعه حمله کرده ،، در آخر اگر بازی دائره المعارف داره ، نحوه تهیه اش رو بفرمایید ،،، ممنون و سپاس از مرحمت شما 🙏

abolfazl - تاریخ: ۱۴۰۳٫۰۲٫۲۱ ساعت: ۰۲:۳۹

سلام دوستان میشه راهنماییم کنید می خوام اکنتم به یه گوشی دیگه بالا بیارم نمیتونم
ممنون

شهریار - تاریخ: ۱۴۰۳٫۰۲٫۱۷ ساعت: ۱۲:۲۳

سلام وقت بخیر
ایران کشور کوچکی نیست و جمعیت کمی نداره و غیر ایران چند کشور هم هستند از زبان فارسی استفاده میکنن.چرا این بازی با اینهمه کاربر فارس، فارسی را پشتیبانی نمیکنه؟لطفا اگر بامن موافق هستین از اراعه دهنده بازی درخواست کنین ک زبان فارسی به بازی اضافه بشه.در گوگل پلی ک بازی رو دانلود کردیم ایمیل پشتیبانی موجود هست.ممنون

پسندیدم 6
نپسندیدم 1
llmatinll - تاریخ: ۱۴۰۳٫۰۱٫۲۶ ساعت: ۱۰:۴۵

اقا جون عزیزت تو چالش بونتی اتک نزنید به هم دیگه سرویسمون کردین

Mehdi - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۲٫۲۸ ساعت: ۰۶:۴۶

من زبان تغییردادم باز تغییرنکرد

صبا - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۲٫۱۱ ساعت: ۱۴:۲۱

میشه دو نفره به جنگ رفت ؟

شیدا - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۲٫۰۷ ساعت: ۰۳:۵۳

دوستان میشه راهنمایی کنین چجوری حذف اکانت کنم؟ بازی رو آنیستال هم کردم باز همون قبلیه اومد با اینکه به جیمیل هم از اول اکانت نبود

HOSUN - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۲٫۰۷ ساعت: ۰۲:۴۷

چطوری باید بازی رو به IGG وسل کنم

محمد رضا - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۱٫۱۹ ساعت: ۱۲:۰۴

سلام چجوری عضو اتحاد بشیم؟

پسندیدم 7
نپسندیدم 1
فاطمه - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۱٫۱۸ ساعت: ۲۱:۲۲

سلام چطوری اتحادی را گه تشکیل دادیم حذف کنیم؟

حسین - تاریخ: ۱۴۰۲٫۰۳٫۰۶ ساعت: ۱۸:۳۵

?بازی خیلی خوبیه ی ایراد خیلی بزرگش وقتی گروهی بهت حمله میکنه کل نیروهات رو میدزده و هیچ کاری نمیتونی بکنی

پسندیدم 15
نپسندیدم 2
SHAHAB - تاریخ: ۱۴۰۲٫۰۲٫۲۹ ساعت: ۱۸:۳۸

سلام مرسی از مطالب خوبی که گذاشتید.در عین حال که بازی خوبی هست،یه مشکل خیلی بزرگ داره اونم اینه که زبان انگلیسی برای ایرانی ها پشتیبانی نمیشه اگه بتونید در این زمینه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

پسندیدم 26
نپسندیدم 1
رامین - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۱٫۰۷ ساعت: ۰۰:۵۱

اگه منظورت اینه که نوشته های بازی نا مفهوم هستند، باید زبان گوشیت رو انگلیسی کنی بعد بازی رو نصب کنی،یا اگه بازی رو نصب داری زبان گوشیتو انگلیسی کن بعد برو تو برنامه ها بازی رو کلیر دیتا بزن

Shahram - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۱٫۲۱ ساعت: ۰۳:۰۴

واقعاممنون من اینکار روکردم درست شد

شما نیز نظر خود را درباره این مطلب بیان نمائید: