معرفی بازی Dead Zombie Shooter: Survival

معرفی بازی Dead Zombie Shooter: Survival

عنوان Dead Zombie Shooter: Survival یک بازی اکشن است که توسط استودیو بازی‌سازی Hyper Casual Fungames برای پلتفرم اندروید ساخته شده است.

خود را برای عنوان جدید بازی‌های ویدیویی زامبی آماده کنید. زندگی شما در این تجربه وحشتناک بازی‌های زامبی، به مهارت‌تان بستگی دارد. بنابراین وقت آن رسیده که برخیزید و برای بقای خود در مواجهه با آخرالزمان زامبی‌ها بجنگید!

جنگیدن برای بقا در Dead Zombie Shooter: Survival

در نسخه Survival زامبی شوتر، پایان جهان در بازی به عینه آغاز شده است. گروه شما برای بررسی جزیره، جمع آوری شواهد و خنثی کردن زامبی‌ها، به منطقه‌ای نامعلوم اعزام شده است. جمعیت زامبی‌ها در این جزیره در حال افزایش است و شما چاره‌ای ندارید جز اینکه اسلحه بردارید و به مقابله بپردازید.

در این جزیره، یک آزمایش مرگبار انسان‌ها را به زامبی‌های گوشت خوار تبدیل کرد که به سرعت گسترش یافت و زندگی هر کسی را که هنوز زنده بود در خطر جدی قرار داد. کسانی که می‌خواهند زنده بمانند باید در یک نبرد سنگین و خونین با زامبی‌ها شرکت کنند. تبدیل به یک تیرانداز علیه زامبی‌ها شوید و کل جزیره را از شر آنان پاکسازی کنید. می‌توانید از بین سه شخصیت منحصر به فردی که در اختیار دارید انتخاب کنید که کدامیک با سبک مبارزه شما بیشتر سازگار است. هواپیماهای بدون سرنشین و سایر ویژگی‌های واحد به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

در میان شیوع بیماری، در Dead Zombie Shooter: Survival با زامبی‌هایی که سلاح گرم دارند برای زندگی خود بجنگید. از تخیل خود استفاده کنید تا راه‌هایی را برای از بین بردن کامل انبوه زامبی‌ها بیابید.

جنگیدن برای بقا در زامبی شوتر

Survival عنوانی جدید برای بازی‌های زامبی شوتر

راه خود را در این جهنم پر ویروس پیش بگیرید و قدم به قدم حقیقت این دنیای در حال زوال را کشف کنید. در بازی اهداف خود را در ۱۲ نقشه کاوش کنید و حرکات خود را برای از بین بردن دشمنان در ۳۶ میدان جنگ منحصر به فرد ترسیم کنید. نقشه بازی غنی از عناصر تعاملی است که منتظر کشف توسط شما است. از عناصری مانند ماشین‌ها، بشکه‌های نفت و… برای کمک به نابود کردن دشمن استفاده کنید. مهارت‌ها و استقامت شما در این بازی آزمایش می‌شود، پس بیایید و توانایی‌های خود را آزمایش کنید!

برای زندگی خود بجنگید، اما مراقب زامبی‌ها باشید! دشمنان شما بیش از چندین نوع سلاح گرم دارند. کشتن زامبی‌ها در سری بازی‌ها Dead Zombie Shooter هرگز ساده نبوده است. زامبی‌های بی‌پایانی به سمت شما می‌آیند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماشه را بکشید. هر نوع زامبی یک الگوی حمله منحصر به فرد دارد و وقتی نزدیک به شکست دادن آنها هستید، نمی‌توانید به راحتی کار آن‌ها را تمام کنید.

یک شخصیت منحصر به فرد با زرادخانه‌ای از توانایی‌ها برای خود بسازید. عناصری مانند رعد و برق، گرما و سرما به کمک شما می‌آیند. هر شخصیت دارای مهارت‌های انحصاری برای کمک به شما برای مقابله با سناریوهای مختلف بحران و تبدیل آن‌ها به موفقیت است. شخصیت شما در بازی رشد خواهد کرد، مهارت‌های موقعیت‌یابی و تیراندازی شما قدرتمندتر می‌شود؛ پس اجازه ندهید کاراکتر بازی‌‌ قربانی زامبی‌ها شود!

طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها و زره‌ها، پوسته‌های جالب سلاح و… در اختیار شماست. همچنین نارنجک‌های قدرتمندی نیز برای تکه تکه کردن زامبی‌ها در دستانتان خواهد بود.

Dead Zombie Shooter: Survival را از گوگل‌پلی دانلود کنید.

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: