دو شایعه جدید؛ دوربین سلفی آیفون پرو ۲۰۲۲ در حفره بالای نمایشگر | آیفون SE 5G در راه است

شایعه‌ای جدید درباره دوربین سلفی آیفون پرو ۲۰۲۲ | آیفون SE 5G در راه است

به تازگی دو شایعه در مورد محصولات جدید اپل منتشر شده که به دوربین سلفی آیفون پرو ۲۰۲۲ و آیفون SE 5G مربوط می‌شوند. حال برای آگاهی بیشتر از این شایعات، با برتر دیجیتال همراه باشید.

محل قرارگیری دوربین سلفی آیفون پرو ۲۰۲۲

بر اساس گزارش جدیدی که از تحلیلگر شناخته‌شده محصولات اپل یعنی مینگ چی کو به دستمان رسیده، گویا دو تغییر در آیفون‌هایی که قرار است در سال ۲۰۲۲ معرفی شوند، اعمال خواهد شد. کو اعتقاد دارد که نمونه پیشرفته‌تر آیفون پرو امسال ناچ نخواهد داشت و به جای آن به صفحه نمایش دارای حفره سیاه رنگ مجهز خواهد بود.

آیفون SE 5G در راه است

دیگر تغییری که اتفاق خواهد افتاد، به آیفون SE مربوط می‌شود. آن‌طور که مینگ چی کو مدعی شده، اپل در سال ۲۰۲۲ از آیفون SE رونمایی خواهد کرد که چیپست به‌روز شده‌ای دارد و از شبکه 5G پشتیبانی می‌کند. همچنین، انتظار می‌رود این موبایل همان نمایشگر ۴٫۷ اینچی شبیه آیفون ۶ را داشته باشد که به Touch ID نیز مجهز است. با این اوصاف، احتمال می‌دهیم که آیفون مقرون به صرفه اپل فروش دستگاه‌های 5G را با رشد قابل‌توجهی همراه سازد.

انتظار داریم آیفون‌های آتی اپل شبیه آیفون‌هایی باشند که در سال ۲۰۲۰ معرفی شدند زیرا با نگاهی به تاریخچه این تلفن‌های همراه می‌توانیم متوجه شویم که آیفون‌هایی معمولاً تغییر کرده‌اند که پسوند S دارند و این تغییرات هم بیشتر به دوربین‌ها و سخت‌افزار داخلی مربوط می‌شدند. کو یادآور شده که این تغییرات در مدل‌هایی از آیفون‌های پیشرفته‌تر به وجود می‌آیند که در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه خواهند شد.

 

شما فکر می‌کنید آیفون‌های پیشرفته‌تر چه امکاناتی خواهند داشت؟ نظر خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

 

منبع: GSMArena.com

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: