اطلاعاتی جذاب از نسخه بعدی بازی Call of Duty

اطلاعاتی جذاب از نسخه بعدی بازی Call of Duty

Call of Duty یکی از بازی‌هایی است که هر سال یک نسخه از آن معرفی می‌شود و بعضاً اتفاق می‌افتد که برخی از این ورژن‌ها مورد استقبال گیمرها قرار می‌گیرند و بعضی دیگر به توفیق چندانی دست نمی‌یابند. با این حال، به تازگی شایعه‌ای از نسخه آتی این سری بازی‌های محبوب منتشر شده که برای آگاهی از آن از شما دعوت می‌کنیم با برتر دیجیتال همراه باشید.

در سال‌های قبل Infinity Ward’s Modern Warfare و سری بازی‌های Treyarch’s Black Ops که داستان آنها تفاوت زیادی با یکدیگر نداشت و هر کدام مسیر جداگانه‌ای در گیم‌پلی خود در پیش گرفته بودند معرفی شدند. سری Black Ops بازی‌هایی بودند که داستان آنها طی Cold War (دوران جنگ سرد) رخ می‌داد و گیمرها باید در آن مأموریت‌هایی را در ویتنام انجام می‌دادند.

حالا گویا به نظر می‌رسد Call of Duty بار دیگر قرار است به همین کشور آسیایی برگردد. طبق شایعاتی که در چند وقت اخیر منتشر شده‌اند، نسخه بعدی کال آف دیوتی یا نمونه تغییر یافته سری Black Ops خواهد بود و یا گیم‌پلی آن به گونه‌ای است که اتفاقات آن در دوران معاصر رقم می‌خورند.

اطلاعاتی جذاب از نسخه بعدی بازی Call of Duty

این‌بار اما، می‌توانیم با اعتماد به نفس بیشتری صحبت کنیم. Jason Schreier یکی از خبرنگاران Bloomberg چندین نکته کلیدی و مهم در مورد Call of Duty بعدی فاش کرده که گفته شده از منابع موثق و کسانی که در حال توسعه آن هستند، به دست آمده‌اند.

زمان رونمایی از نسخه بعدی Call of Duty

بر اساس حدس و گمان‌ها، خبرنگار نامبرده اعلام کرده که نمی‌تواند با اطمینان بگوید که کال آف دیوتی بعدی نوعی از سری Black Ops می‌باشد یا خیر ولی این موضوع که قرار است در ویتنام رخ دهد تقریباً قطعیت دارد. Schreier تأیید می‌کند که نسخه بعدی Call of Duty در ماه‌های بعد سال جاری میلادی معرفی می‌شود و گیم‌پلی چندان تازه‌ای نخواهد داشت.

ضمن اینکه تأخیر در رونمایی از آن نیز بستگی به شرایط کاری دارد که به خاطر اتفاقات امروز دنیا تغییر کرده‌اند. علی‌رغم اینکه هنوز هم اطلاعات زیادی وجود دارد که در مورد نسخه بعدی Call of Duty نمی‌دانیم ولی گویا می‌توانیم امیدوار به بازی باشیم که قرار است داستان آن در ویتنام رخ دهد. البته حدس می‌زنیم که تا انتشار خبرهای بیشتر توسط استودیو Activision زمان زیادی باقی نمانده است.

به هر ترتیب، با توجه به لغو شدن کنفرانس‌های گیمینگ متعدد در امسال، توسعه‌دهندگان و سازندگان بازی‌های رایانه‌ای باید برای معرفی محصولاتشان، خودشان دست‌به‌کار شوند و برنامه‌ریزی کنند.

 

شما فکر می‌کنید Call of Duty بعدی چه زمانی منتشر می‌شود و چه داستانی دارد؟ نظر خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

 

منبع: pocket-lint.com

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: