شایعات مبنی بر خرید Metal Gear، Silent Hill و Castlevania توسط سونی قوت گرفت!

شایعات مبنی بر خرید Metal Gear، Silent Hill و Castlevania توسط سونی قوت گرفت!

در نسل هشتم کنسول گیمینگ شاهد سیل عظیمی از عناوین انحصاری سونی برای کنسول پلی استیشن ۴ بودیم و این موضوع تأثیرات مثبت بسیاری در افزایش فروش کنسول پلی استیشن ۴ نسبت به رقبا داشت. اخیراً برخی از منابع خبری مدعی شده‌اند که سونی قصد دارد تا امتیاز عناوین محبوب  Metal Gear Solid، Castlevania و Silent Hill را از شرکت کونامی خریداری کند. اگر بخاطر داشته باشید، به تازگی گزارش دیگری نیز منتشر شده بود که ادعا می‌کرد سونی با همکاری کونامی در حال توسعه‌ی ۲ نسخه از مجموعه‌ی Silent Hill می‌باشد. با آخرین اخبار بازی در سایت برتر دیجیتال همراه ما باشید.

سال گذشته برخی از منابع خبری مدعی شدند که سونی قصد دارد تا امتیاز استودیو بازی‌سازی Remedy را به همراه تمام عناوین آن خریداری کند، اما تا به امروز هیچ خبر رسمی در خصوص این موضوع منتشر نشده است. حال برخی از منابع خبری معتبر مدعی شده‌اند که شرکت سونی به دنبال خرید امتیاز ساخت سه عنوان بزرگ شرکت کونامی است؛ عناوینی که اکثر گیمرهای قدیمی با آن خاطره دارند.

 

از دیگر جزئیات این شایعه می‌توان به این نکته اشاره کرد که ظاهرا Castlevania دنباله‌ای به سبک بازی Bloodborne دریافت کرده و وظیفه‌ی توسعه‌ی آن بر عهده‌ی استودیوی ژاپن سونی است.

با توجه به محبوبیت زیادی که انیمه کسلوانیا در نتفلیکس پیدا کرده، الان فرصت مناسبی برای بازگشت این مجموعه به‌نظر می‌رسد.

حالا چرا این شایعه الان جدی گرفته شده است؟ به‌خاطر Silent Hill. براساس شایعه چند ماه پیش سونی و کونامی به دنبال ساخت دو Silent Hill هستند. یکی از آن‌ها توسط خالقین Silent Hill ساخته می‌شود و سافت ریبوت خواهد بود و مسئولیت توسعه دیگری را هم استودیوی کوجیما به‌عهده گرفته است.

آنطور که از شواهد پیداست، سونی و کونامی در حال همکاری با یکدیگر می‌باشند و اگر این موضوع درست باشد، می‌توان شاهد عرضه‌ی نسخه‌های جدید امتیازهای ذکر شده به صورت انحصاری بر روی کنسول PS5 بود.

دیدگاه خودتان را با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: