Galaxy S23 Ultra بسیار شبیه به Galaxy S22 Ultra خواهد بود

Galaxy S23 Ultra بسیار شبیه به Galaxy S22 Ultra خواهد بود

سامسونگ به تازگی، اطلاعات جدیدی را در مورد گوشی نسل جدید خود منتشر کرده است. بر اساس اطلاعات و رندرهایی که از Galaxy S23 Ultra فاش شده است، به نظر می‌رسد که پرچمدار نسل جدید این برند کره‌ای، بسیار شبیه به Galaxy S22 Ultra خواهد بود. طبق عکس‌های منتشر شده، این دو گوشی تشابه بسیار زیادی با یکدیگر دارند. به گفته بسیاری از افراد، تقریبا غیرممکن است که فقط با نگاه کردن به رندرهای منتشر شده از گلکسی اس ٢٣ اولترا بفهمیم که این گوشی، همان گلکسی اس ٢٢ اولترا سابق نیست.

مشخصات Galaxy S23 Ultra

طبق اخبار منتشر شده، ابعاد گلکسی اس ٢٣ اولترا، ١۶٣٫۴ در ٧٨٫١ در ٨٫٨ میلی‌متر خواهد بود. دوربین این گوشی بسیار شبیه به اس ٢٢ اولترا و به شکل جزیره‌ای اما کمی برجسته نسبت به بدنه خواهد بود. اگر به رندرهای گلکسی  S23 Ultra توجه کنیم، متوجه خواهیم شد که نمای جلوی این گوشی نسبت به S22 Ultra نیز صاف‌تر بوده و انحنای کناری فرزند جدید سامسونگ گردتر است.

برجستگی دوربین S23 Ultra

پرچمداران جدید خانواده سامسونگ، شباهت بسیاری به مدل‌های سری A این شرکت دارند. طراحی مشترک بین پرچمداران ١٢٠٠ دلاری و گوشی‌های اقتصادی ٢٠٠ دلاری سامسونگ اتفاق بسیار جالبی است. به گمان برخی کاربران طراحی شبیه به یکدیگر بین سری‌های مختلف این برند، ممکن است مزایا یا معایبی به همراه داشته باشد.

زمان معرفی پرچمدار جدید سامسونگ

بسیاری کاربران انتظار دارند که این گوشی در ماه ژانویه میلادی (دی ماه) رونمایی شود. البته زمان یاد شده برای رونمایی این گوشی قطعی نیست اما شایعاتی این زمان را برای معرفی تایید می‌کند.

نظر شما در مورد Galaxy S23 Ultra چیست؟ آیا این گوشی موفق خواهد بود؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena.com

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: