برتر دیجیتال حامی رویداد Silk Road 2018 Tabriz

برتر دیجیتال حامی رویداد Silk Road 2018 Tabriz

رویداد Silk Road 2018 Tabriz یکی از معتبرترین رویدادهای استارتاپی ایران است که از مهمترین اهدفش می توان به معرفی کسب و کارهای خلاقانه و جدید ایرانی به سرمایه گذاران و داوران متخصص از کشورهای مختلف دنیا اشاره کرد.

در این رویداد کسب و کارهای نوین باهم بر سر ایده و طرح خود به رقابت پرداخته و سعی می‌کنند تا ویژگی های استارتاپ خود را به عموم معرفی کنند. همچنین یکی دیگر از اهداف این رویداد، بررسی قابلیت های عرضه این کسب و کارها به بازارهای جهانی و کسب درآمد به دلار است.

این رویداد در ۵ شهر ایران برگزار می شود و از هر شهر استارتاپ و ایده برتر داوری و انتخاب می شود تا در رویداد نهایی کشوری که در کیش در اسفند ماه سال جاری برگزار می گردد حضور داشته باشد.

سیلک رود ۲۰۱۸ تبریز رویدادی هیجان انگیز بوده و گفتنی است ارائه حاضران در این رویداد به زبان انگلیسی خواهد بود. مراسم رویداد Silk Road 2018 Tabriz در شهر تبریز و روز جمعه تاریخ ۲۷ مهرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

استارتاپ های silk road 2018 تبریز

برتر دیجیتال نیز در راستای رسالت خود در حمایت از کسب و کارهای نوپا و خلاقانه، اقدام به حمایت از این رویداد بزرگ کرده است و خوشحالیم که از همه اعضای خانواده برتر دیجیتال دعوت کنیم تا با حضور خود در این مراسم از این فرصت ویژه استفاده نمایند.

لینک رویداد

تصاویر حضور برتر دیجیتال به عنوان حامی در رویداد Silk Road 2018 Tabriz تبریز

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: