تاریخ انتشار بازی خاطرانگیز شورش در شهر ۴ اعلام شد

تاریخ انتشار بازی شورش در شهر ۴ اعلام شد

بازی شورش در شهر ۴ که نسخه‌های پیشین آن یکی از بازی‌های مبارزه‌ای و محبوب کنسول سگا (Sega) بودند، در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ بالأخره به PlayStation 4، Xbox One، Nintendo Switch و PC خواهد آمد. علاقه‌مندان می‌توانند با قیمت ۲۵ دلار آن را خریداری نمایند. برای مطالعه خبر، با برتر دیجیتال همراه باشید.

بازگشت خاطرانگیز شورش در شهر ۴

حالت پیش‌فرض این بازی که در شورش در شهر ۲ و شورش در شهر ۳ نیز وجود داشت، به گیمرها اجازه خواهد داد در ۸ منطقه مختلف به مبارزه با دیگران بپردازند. در بخش Battle Mode بازی پرطرفدار شورش در شهر ۴، همزمان ۴ نفر با یک رایانه می‌توانند با دیگران مبارزه نمایند و حتی این امکان نیز فراهم شده که دو تیم دو نفره به صورت آنلاین و در قالب یک تیم بازی کنند.

تقریباً ۲۵ سالی از عرضه اولین نسخه این بازی می‌گذرد. جالب آنکه در سال ۲۰۱۸ نسخه‌های اولیه شورش در شهر ۴ را دریافت کردیم؛ از آن زمان نیز منتظر بازگشت این بازی نوستالژی بوده‌ایم.

بر این اساس، شخصیت‌هایی همچون Alex، Blaze و Adam همراه با مبارزانی جدید و فنون رزمی مختلف به زودی در قالب این نسخه از بازی بازخواهند گشت.

همچنین، Olivier Derivière فرانسوی نیز صدای بازی را با کمک نوازندگانی همچون Yūzō Koshiro و Motohiro Kawashima تولید خواهد کرد.

ویدئوی اعلام تاریخ انتشار بازی

همزمان با معرفی تاریخ انتشار بازی ، توسعه‌دهندگان این بازی یعنی Dotemu ،Lizardcube و Guard Crush Games یک تریلر جدید برای Battle Mode منتشر کردند.
شما در مورد بازی Streets of Rage 4 چه فکر می‌کنید؟ آیا تا کنون در کنسول سگا بازی کرده‌اید؟ نظر خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع: gamespot.com

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: