۵ برنامه یادداشت برداری برتر برای جایگزینی اپلیکیشن Samsung Notes

۵ برنامه یادداشت برداری برتر برای جایگزینی اپلیکیشن Samsung Notes

اپلیکیشن Samsung Notes یک برنامه یادداشت‌ برداری رایگان است که همراه با تمامی گوشی‌های گلکسی ارائه می‌شود. اما اگر می‌خواهید از برنامه‌های دیگری به جای این اپلیکیشن استفاده کنید، در این مطلب، ۵ برنامه یادداشت برداری به عنوان برنامه جایگزین Samsung Notes معرفی می‌کنیم که امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهند. پس تا انتها با برتر دیجیتال همراه باشید.

۵ برنامه یادداشت برداری که جایگزین مناسبی برای Samsung Notes هستند

Samsung Notes یک برنامه کاربردی کوچک است که به شما این امکان را می‌دهد که یادداشت‌برداری سریع و در حال حرکت داشته باشید و یادداشت‌های صوتی را ضبط کنید. این برنامه یکی از افزونه‌های کارآمد برای دستگاه‌های گلکسی سامسونگ محسوب می‌شود. اما اگر به دنبال برنامه‌های توسعه‌بافته‌تری هستید، می‌توانید در این مطلب با بهترین اپلیکیشن‌های حایگزین آشنا شوید.

۱. اپلیکیشن Evernote؛ یک پلتفرم منحصر به فرد با بهره‌وری بالا

برنامه جایگزین Samsung Notes: اپلیکیشن Evernote

Evernote یک اپلیکیشن چند پلتفرمی‌ست که مجموعه امکانات متنوع را با رابط کاربری ساده و زیبا ترکیب می‌کند. ایجاد و مدیریت یادداشت، بُرش بخشی از صفحه وب، جستجوی آسان و قالب‌های متعدد، آن را به ابزاری قدرتمند تبدیل کرده است. مجموعه متنوعی از قالب‌ها از جمله برنامه‌ریزی‌های شخصی، دستور کار جلسه‌های تیمی و شیت‌های کاری به شما کمک می‌کنند تا پروژه‌هایی بر اساس نیازهای فردی ایجاد کنید. شما می‌توانید برای ساماندهی و نظم هرچه بیشتر از قابلیت‌های جستجو، برچسب و غیره استفاده کنید.

Evernote یک ابزار عالی برای همه کاربران محسوب می‌شود. شما می‌توانید یادداشت‌های جدیدی را با استفاده از متن، صدا، نقاشی و تصاویر ایجاد کنید و آن‌ها را از طریق لینک با اعضای تیم خود نیز به اشتراک بگذارید تا طور موثر روی پروژه‌های گروهی کار کنید. این برنامه به عنوان یک سازمان‌دهنده شخصی با قابلیت همگام‌سازی در چندین دستگاه بسته به سطح اشتراک کاربری شما عمل می‌کند.

دانلود Evernote (رایگان، با پرداخت‌های درون برنامه‌ای)

دانلود اپلیکیشن

۲. برنامه یادداشت برداری FiiNote؛ یک سازمان‌دهنده قدرتمند و همه‌کاره

اپلیکیشن FiiNote؛ یک سازمان‌دهنده قدرتمند و همه‌کاره

FiiNote یک برنامه یادداشت برداری قدرتمند است که برای گزارش‌های مالی، یادداشت‌های شخصی و کار‌های خلاقانه، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن همچنین دارای تقویم درون برنامه و عملکردهای یادآوری کارهاست. شما در اپلیکیشن FiiNote می‌توانید با استفاده از صفحه کلید، دست خط، صدا و دوربین اقدام به یادداشت‌برداری کنید.

ویژگی‌هایی نظیر سازگاری میان پلتفرم‌های مختلف، جستجو، تاریخچه ویرایش و پشتیبان‌گیری امنِ ابری، FiiNote را به یکی از برنامه‌های کاربردی در زمینه یادداشت‌برداری تبدیل کرده است. شما باید برای همگام‌سازی یادداشت‌ها میان دستگاه‌های تلفن همراه و دسکتاپ یک حساب کاربری ایجاد کنید. شما می‌توانید از یادداشت‌های خود به صورت PDF، فایل‌های متنی، تصویر، فایل‌های Notz خروجی بگیرید و حتی یادداشت‌ها را از طریق برنامه FB Messenger به اشتراک بگذارید یا آن‌ها را روی دستگاه خود ذخیره کنید.

FiiNote یکی از بهترین همراهان شما برای نقاشی، طراحی و نمایش هر چیزی‌ست که قصد آن را دارید. اپلیکیشن FiiNote به شکل یک منوی بزرگ قابل تنظیم و یک بوم به ظاهر بی‌پایان طراحی شده و ابزارهای مختلفی را برای ثبت ایده‌های خلاقانه  ارائه می‌دهد. شما می‌توانید یادداشت‌های خود را با کمک طرح‌های پس‌زمینه، استایل‌های جوهر با کیفیت بالا و همچنین گزینه‌های قالب‌بندی گسترده شخصی‌سازی کنید.

دانلود FiiNote (رایگان، با پرداخت‌های درون برنامه‌ای)

دانلود اپلیکیشن

۳. اپلیکیشن Squid؛ بهترین گزینه برای یادداشت‌ها و نمودارهای دست‌نویس

برنامه یادداشت برداری: اپلیکیشن Squid (بهترین گزینه برای یادداشت‌ها و نمودارهای دست‌نویس)

برنامه Squid یک برنامه جایگزین Samsung Notes است که محیط سازنده از یک تخته سفید را به گوشی هوشمند اضافه می‌کند. نسخه رایگان این اپلیکیشن یک رابط کاربری اسکچ‌پد صیقلی را ارائه می‌دهد که می‌توانید با استفاده از انگشت، Active Pen یا قلم استایلس یادداشت‌برداری کنید. Squid دارای یک بوم مدرن قابل تنظیم با امکانات ویرایش متن، پشتیبانی از تصویر، قابلیت ذخیره خودکار و ابزارهای طراحی با دست و حاشیه‌نویسی است. این برنامه برای همه چیز از لیست کارها گرفته تا جلسه‌های طوفان فکری مناسب و عالی است.

این اپلیکیشن یادداشت برداری با مجموعه‌ای از طرح‌های ریاضی و هندسه ارائه می‌شود که برای تمرین دانش‌آموزان و ارائه درس مفید هستند. البته این موارد در قالب نسخه پریمیوم برنامه در دسترس قرار دارد و شامل طیف وسیعی از قالب‌های موسیقی، ورزش و برنامه‌ریزی است. شما می‌توانید یادداشت‌ها و لیست کارهای خود را به صورت تصویر یا اسناد PDF خروجی بگیرید و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دانلود Squid (رایگان، با پرداخت‌های درون برنام‌های)

دانلود اپلیکیشن

۴. برنامه یادداشت برداری Google Keep؛ طرح‌های ساده برای جستجوی سریع

اپلیکیشن Google Keep؛ طرح‌های ساده برای جستجوی سریع

Google Keep از یک طراحی مینیمال بهره برده است و به طور یکپارچه با Google Docs و Google Calendar ادغام می‌شود. این اپلیکیشن یک گزینه قابل اعتماد است که تمام موارد ضروری را برای شما به ارمغان می‌آورد. اپلیکیشن Google Keep امکان ایجاد یادداشت، لیست، تصویر و ضبط صدا را فراهم می‌کند. شما می‌توانید به راحتی یادداشت‌های خود را جستجو، مشاهده یا ذخیره کنید و آن‌ها را با استفاده از کدگذاری رنگی، برچسب‌ها، پس‌زمینه‌ها، پین‌ها و تگ‌ها سازماندهی کنید.

همچنین، شما می‌توانید یادداشت‌های خود را به عنوان یادآوری علامت بزنید تا در زمان یا مکانی مشخص غیرفعال شوند. این موارد در Google Calendar و برگه «Reminders» اپلیکیشن Google Android در دسترس قرار دارند. تنها کافی‌ست روی آیکون زنگ در گوشه سمت راست صفحه گوشی خود ضربه بزنید تا یادآوری‌ها را برای وظایف خود را تنظیم کنید.

در این  برنامه یادداشت برداری، امکان همگام‌سازی میان دستگاه‌های مختلف نیز ساده است. شما می‌توانید به فهرست‌ها یا یادداشت‌های خود روی هر دستگاهی دسترسی داشته باشید و کارهای خود را دنبال کنید.

دانلود Google Keep (رایگان)

دانلود اپلیکیشن

۵. اپلیکیشن Easy Notes؛ یادداشت‌هایی با طرح‌های مدرن و رنگارنگ

برنامه جایگزین Samsung Notes: اپلیکیشن Easy Notes (یادداشت‌هایی با طرح‌های مدرن و رنگارنگ)

برنامه Easy Notes از طراحی زیبایی برخوردار است که جذاب و کاربردی‌ست. این برنامه هر آنچه را که نیاز دارید از یادآوری‌های ساده  گرفته تا وظایف پیچیده ارائه می‌دهد. شما می‌توانید افکار، یادآورها و ایده‌های خلاقانه خود را در کارت‌های رنگارنگ بنویسید، ترسیم یا ذخیره کنید. رنگ‌های پس‌زمینه متنوع و پوسته‌های دفترچه یادداشت متفاوت تضمین می‌کنند که یادداشت‌های شما هرگز خسته‌کننده نشوند.

رابط کاربری و بصری Easy Notes، ابزارهای قدرتمندی را برای تجربه بهتر یادداشت‌برداری فراهم می‌کند. شما می‌توانید برای پیگیری برنامه‌های خود از تقویم درون برنامه استفاده کنید. همچنین با استفاده از کلمات کلیدی، برچسب‌ها، صدا، یادآوری‌ها یا جستجوی رنگی، یادداشت‌های خود را فیلتر کنید.

دانلود Easy Notes (رایگان، با پرداخت‌های درون برنامه‌ای)

دانلود اپلیکیشن

یادداشت‌های خود را با اپلیکیشن‌های یادداشت‌ برداری مدیریت کنید

بیشتر اپلیکیشن‌های یادداشت‌برداری بر شخصی‌سازی و کارآمدی تمرکز دارند. اگر به دنبال برنامه‌هایی برای جایگزینی Samsung Notes هستید، این برنامه‌های یادداشت برداری می‌توانند به شما کمک کنند. چه به دنبال یک تجربه کاملاً دیجیتالی باشید یا چیزی شبیه به دفترچه یادداشت‌های سنتی، این گزینه‌ها همه نوع سلیقه‌ را پوشش می‌دهند.

آیا شما برای جایگزینی Samsung Notes از گزینه‌های معرفی شده در بالا استفاده می‌کنید؟ یا گزینه‌های دیگری را پیشنهاد می‌دهید؟ لطفاً پیشنهاد و تجربه خود را با ما و دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

منبع : Make Use Of

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: