تاریخ رونمایی از گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ فاش شد

تاریخ رونمایی از گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ فاش شد

سامسونگ قرار است دومین رویداد Unpacked خود را در سال ۲۰۲۴ میلادی برگزار کند و از جدیدترین محصولات تاشو خود پرده‌برداری کند. پیش از این شایعاتی درباره برگزاری این رویداد در تاریخ چهارشنبه ۲۰ تیر ماه (۱۰ جولای) به گوش می‌رسید. اکنون یک رسانه کره‌ای این تاریخ را تائید کرده است و به نظر می‌رسد باید خیلی زود خود را برای معرفی جدیدترین محصولات غول فناوری کره آماده کنیم.

رسانه Chosun Daily گزارش داده است که رویداد آنپکد جدید سامسونگ در روز ۲۰ تیر (۱۰ جولای) در پاریسِ فرانسه برگزار خواهد شد. این رسانه اضافه می‌کند که سامسونگ می‌خواهد از تب‌وتاب و توجهاتی که به بازی‌های المپیک امسال استفاده کند که قرار است از ۵ مرداد (۲۶ جولای) آغاز شوند.

رندر فاش‌شده ا گلکسی Z فلیپ 6

اشاره جدید به تاریخ ۱۰ جولای تقریباً یک ماه پس از آن است که رسانه SamMobile نیز خبر از برگزاری رویداد آنپکد پاریس در همین روز داده بود. با این وجود، رویداد جدید سامسونگ زودتر از چیزی است که قبلاً اتفاق می‌افتاد. چراکه کره‌ای‌ها معمولاً در ماه آگوست میلادی به معرفی جدیدترین محصولات تاشو خود می‌پرداخت.

این رسانه کره‌ای در ادامه اضافه کرد که گوشی‌های گلکسی Z فلیپ ۶ و گلکسی Z فولد ۶ باریک‌تر و سبک‌تر از قبل خواهند بود. همچنین گفته می‌شود که در این مراسم شاهد معرفی گلکسی رینگ، گلکسی واچ ۷ و یک مدل پریمیوم و گران‌قیمت از گلکسی واچ برای فعالیت‌های سنگین و در فضاهای باز نیز خواهیم بود. انتظار می‌رود گلکسی بادز ۳ جمع محصولات پوشیدنی سامسونگ را تکمیل کند.

در هر صورت، برای اینکه به طور دقیق بدانیم سامسونگ چه چیزهایی در آستین خود آماده کرده باید منتظر روز ۱۰ جولای بمانیم. برتر دیجیتال در زمان برگزاری رویداد جدید آنپکد به پوشش خبری این مراسم خواهد پرداخت.

منبع : Android Authority

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: