دوران ایکس باکس وان به پایان رسید؛ با کنسول نسل هشتم خداحافظی کنید!

پشتیبانی ایکس باکس وان به پایان رسید

مراسم Showcase شرکت مایکروسافت چند روز قبل برگزار شد و توانست توجهات بسیار زیادی را هم به خود جلب کند. اگر این مراسم را تماشا کرده باشید به خوبی می‌دانید که مایکروسافت حین معرفی بازی‌های جدید هیچ اشاره‌ای به ایکس‌ باکس وان و وان اس نکرد و این باعث شد کاربران تصور کنید پشتیبانی از کنسول‌های نسل ۸ به پایان رسیده است.

پس از مراسم شرکت مایکروسافت به صورت رسمی تایید کرد که دیگر قرار نیست بازی‌های جدید و انحصاری را برای نسل قبلی عرضه کند و حالا دیگر تمرکز شرکت آمریکایی به روی دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس خواهد بود. البته که همچنان بازی‌های قدیمی‌تر قابل اجرا هستند.

حتی به احتمال زیاد بازی‌های جدید شرکت‌های سوم شخص هم برای ایکس باکس وان و ایکس باکس وان اس عرضه شود و مثلا شما بتوانید فیفا ۲۴ را به روی کنسول‌های نسل هشتم مایکروسافت تجربه کنید. در نظر داشته باشید که عناوینی مانند hellblade 2، Starfield، Microsoft Flight Simulator و بسیاری از عناوین جدید دیگر تنها برای کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت عرضه می‌شوند.

ایکس باکس سری اس ۱ ترابایت
ایکس باکس سری اس ۱ ترابایت

طی همین مراسم شرکت مایکروسافت از کنسول ایکس باکس سری اس با ظرفیت ۱ ترابایت هم رونمایی کرد که قیمت مناسب ۳۵۰ دلاری هم دارد. این محصول در رنگ مشکی معرفی شد تا شباهت بیشتری به برادر بزرگ‌تر خود یعنی ایکس باکس سری ایکس داشته باشد.

اگر گیمر هستید و از کنسول نسل هشتم مایکروسافت استفاده می‌کنید وقت آن رسیده است که به نسل بعدی کوچ کنید تا همچنان بتوانید بازی‌های جدید و جذاب این سازنده را با بهترین کیفیت تجربه کنید. نظر شما در مورد این تصمیم مایکروسافت چیست؟ آیا بازی‌های جدید برای شما به قدری جذاب است که نسل بعدی را خریداری کنید؟ نظرات ارزشمند خود را با ما و همچنین دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: