معرفی اپلیکیشن هواشناسی Weawow

معرفی اپلیکیشن هواشناسی Weawow

بحث از اپلیکیشن هواشناسی و انتخاب آن شاید یکی از ساده ترین کارها باشد اما در دورانی که اپلیکیشنها به امکانات شخصی سازی و جانبی بهای زیادی می دهند، ما قصد معرفی یک اپلیکیشن هواشناسی خلاقانه را داریم.

Weawow با ۱۱ ویجت متنوع امکان نمایش میزان آب و هوا براساس ساعت، روز و هفته را دارد. همچنین می توانید با ورود به صفحه ی اصلی اپلیکیشن وضعیت دقیق دمای میانگین براساس سلسیوس و فارنهایت، میزان بارش، میزان ابر، میزان رطوبت، فشار هوا، سرعت باد، میزان درجه UV و… را مشاهده کنید. در نمودار ساعتی نیز، میزان دما، بارش باران و سرعت نیز در تب های جداگانه نمایش داده می شود.

اما نمودار تغییرات آب و هوای روز های آینده متاسفانه به کلی گویی در داخل اپلیکیشن بسنده کرده و تنها میزان دمای میانگین و احتمال بارش را نمایش می دهد که با ضربه بر روی هر یک از روز ها می توانید وارد جزئیات دقیق تر آن روز خاص شوید.

در قسمت فوتر اپلیکیشن با دو امکان جالب رو به رو خواهید شد؛ Sun and Moon ساعت دقیق طلوع و غروب خورشید و ماه را در روزی که هستید را نمایش می دهد و در پایین این بخش نیز می توانید نقشه ی سایت Windy را مشاهده کنید که میزان دما و بارش را بر اساس نقشه ی جغرافیایی فعلی شما را نمایش می دهد.

اپلیکیشن Weawow بسیار بهینه طراحی و اجرا شده است و از جلوه های بصری زیبایی برخوردار است. این اپلیکیشن هواشناسی هم کاربران آماتور را پوشش می دهد و هم کاربران حرفه ای را. اگر از کاربرانی هستید که به جزئیات بها می دهید، به سادگی می توانید ویجت شخصی سازی شده ی خود را به صفحه ی اصلی گوشی تان منتقل کنید و تمام بخش های آن از جمله رنگ نوشته ها، تم روشن یا تاریک، عناصر داخل ویجت و… را ویرایش کنید. البته اگر در منطقه ی جغرافیایی زندگی می کنید که از بابت پرداخت های اینترنتی تحریم نیستید، می توانید عکس های خود را به اپلیکیشن Weawow بفروشید تا به دیگر کاربران نیز به نمایش در بیاید.

در انتها باید بگوییم علاوه بر بخش های داخلی متنوع Weawow و ویجت های جذاب آن، یک اعلان همیشه ثابت نیز در گوشی اندرویدی شما نمایش داده خواهد شد تا حتی در حالت قفل از اوضاع آب و هوا مطلع باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: