یک ترفند هوشمندانه برای آپدیت رابط کاربری شیائومی

یک ترفند هوشمندانه برای آپدیت رابط کاربری شیائومی

به تازگی ترفندی هوشمندانه در سطح وب در حال چرخش است که مطمئناً می‌تواند مورد توجه همه کاربران شیائومی قرار گیرد. شما می‌توانید با کمی خوش‌شانسی از طریق تغییر ساده منطقه در بخش تنظیمات، نسخه جدید رابط کاربری MIUI را به دست آورید. در ادامه با برتر دیجیتال همراه باشید تا با این ترفند کاربردی برای آپدیت رابط کاربری شیائومی آشنا شوید.

همیشه روند توزیع و توسعه بروزرسانی‌ها در گوشی‌های اندرویدی کمی مشکل‌ساز است. اگرچه پروژه‌هایی همچون Project Treble با هدف توزیع و انتشار سریع‌تر نسخه‌های جدید مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما همچنان همه موانع برطرف نمی‌شوند. اگر شما نیز از گوشی‌ شیائومی استفاده می‌کنید، می‌توانید پس از خواندن این مطلب کمی سریعتر به نسخه‌های جدید MIUI دسترسی پیدا کنید.

این مهم به این خاطر است که شیائومی همیشه اولویت بیشتری برای بازارهای داخلی خود قائل می‌شود. از این رو، پیش از عرضه بروزسانی‌ها در مناطق مختلف دنیا شاهد انتشار آن‌ها در بازار داخلی این شرکت چینی هستیم. به تازگی، وبلاگ Cashy در بخش نظرات کاربران خود به سرنخی برای دریافت سریعتر بروزرسانی‌های MIUI رسید. به این صورت که برخی کاربران شیائومی توانسته بودند با تغییر منطقه (Region) زودتر از موعد رسمی به بروزرسانی‌های اخیر MIUI دسترسی پیدا کنند.

آپدیت رابط کاربری شیائومی؛ گوشی خود را سریع‌تر بروز کنید

پیش از هر چیزی، ابتدا باید وارد بخش «تنظیمات / Setting» شوید، سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

آپدیت سریع گوشی شیائومی
تغییر منطقه در رابط کاربری MIUI خیلی ساده است.
  • گزینه «تنظیمات بیشتر / More Setting» در بخش تنظیمات پیدا کنید.
  • گزینه «منطقه / Region» را انتخاب کنید.
  • اکنون، کشور «هند / India» را جستجو و آن را به عنوان منطقه پیش‌فرض انتخاب کنید.
  • به بخش تنظیمات گوشی بازگردید.

در این بخش از آپدیت رابطه کاربری شیائومی شما باید دوباره وضعیت بروزرسانی گوشی خود را بررسی کنید. برای انجام این کار به این صورت عمل کنید:

آپدیت سریع گوشی شیائومی
شما می‌توانید در بخش تنظیمات بروزرسانی‌ها را چک کنید.
  • در بخش تنظیمات به قسمت «دستگاه من / My Device»  مراجعه کنید.
  • در این بخش می‌توانید بفهمید که آیا بروزرسانی جدیدی در قسمت «آپدیت / Update» وجود دارد یا خیر.
  • برای شروع فرآیند نصب بروزرسانی روی گزینه «دانلود بروزرسانی / Download Update» کلیک کنید.

به گزارش مجله Nextpit در تستی که روی گوشی Xiaomi Mi Note 10 در آلمان انجام شد، هیچ آپدیتی در منطقه آلمان وجود نداشت. اما با تغییر منطقه از آلمان به هند، بسته امنیتی April 2020 نمایش داده شد.

کل این فرآیند (بروزسانی رابط کاربری شیائومی) کمتر از پنج دقیقه به طول می‌انجامد. شما حتی نیازی نیست که پس از تکمیل این مراحل به منطقه خود بازگردید. نکته مهم اینکه پس از تغییر منطقه، زبان گوشی تغییری نمی‌کند.

طبق ادعای وبلاگ Cashy، ممکن است با نصب بروزرسانی‌های جدید شاهد نصب اپلیکیشن‌های غیرضرروی و غیرکاربردی نیز باشید. اپلیکیشن‌هایی که توسط شیائومی برای مردم همان منطقه (در اینجا هند مورد بحث است) در دسترس قرار می‌گیرند. اصلاً نگران نباشید، چون شما می‌توانید این اپلیکیشن‌ها را در گوشی خود پنهان یا از طریق روش استاندارد حذف کنید.

آیا اطلاعاتی که در رابطه با آپدیت رابط کاربری شیائومی ارائه شد، برای شما مفید بود یا خیر؟ شما می‌توانید در بخش نظرات مربوط به این مطلب، تجربه شخصی خود را در این رابطه با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. این کار موجب می‌شود که دید خوبی نسبت به عملکرد صحیح این ترفند و رفع مشکلات احتمالی شکل گیرد.

منبع : Nextpit

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب می نویسید: