چگونه می‌توان سوختگی صفحه نمایش را در اندروید و iOS برطرف نمود؟

آموزش رفع سوختگی صفحه نمایش در اندروید و iOS

تصویر شبح (Ghost Image) یا سوختگی صفحه (Screen Burn-in) به تغییر نامنظم صفحه نمایش در گوشی‌های هوشمند گفته می‌شود که از استفاده نامنظم پیکسل‌ها نشأت می‌گیرد. استفاده طولانی‌مدت از تصاویر ثابت می‌تواند سایه یا شبحی دائمی از تصویر روی صفحه نمایش ایجاد کند. این مشکل بیش از تصور رایج است و بیشتر در نمایشگرهای AMOLED اتفاق می‌افتد، هر چند صفحه‌ نمایش‌‌های LCD نیز از این مشکل در امان نیستند. حال، اگر می‌خواهید علت تغییر رنگ صفحه گوشی را بدانید و راه‌های از بین بردن لکه روی صفحه گوشی را یاد بگیرید تا انتها با برتر دیجیتال همراه باشید.

اگر به دنبال راهی برای از بین بردن لکه روی صفحه گوشی هوشمند خود هستید باید به شما یادآوری کنیم که موارد شدید سوختگی نمایشگر، سخت برطرف می‌شوند و راه‌حل تقریباً همیشه تعویض صفحه نمایش است. با این وجود، پیشنهاد تعویض صفحه نمایش هزینه‌بر است. به خصوص اگر گوشی شما دارای گارانتی و ضمانت‌نامه نباشد. در مواردی که مشکل سوختگی صفحه نمایش خیلی برجسته نیست، بهتر است به فکر راه‌حل‌های دیگری باشید. این موضوع همان چیزی‌ست که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم.

سوختگی صفحه نمایش یا علت تغییر رنگ صفحه گوشی چیست؟

در ابتدا بهتر است علت تغییر رنگ صفحه گوشی را بدانیم؟ در سوختگی صفحه نمایش قسمتی از نمایشگر دچار تغییر رنگ دائمی می‌شود. این مشکل اغلب بر اثر استفاده طولانی‌مدت از یک تصویر ثابت یا ایستا ایجاد می‌شود. لازم به ذکر است که نمایشگرهای OLED نسبت به همتایان خود یعنی صفحه نمایش‌های LCD بسیار مستعد آسیب‌پذیری سوختگی صفحه نمایش هستند. در حقیقت، آنچه که مردم به عنوان سوختگی صفحه نمایش در پنل‌های LCD می‌پندارند، معمولاً مشکل دیگری است.

اگرچه نمایشگرهای AMOLED مدرن از لحاظ مقاومت در برابر سوختگی صفحه نمایش بهتر عمل می‌کنند، اما اگر گوشی هوشمند شما تصاویر ثابت زیادی را نشان می‌دهد (نکته: صفحه نمایش همیشه روشن یا Always-On Display)، احتمال سوختگی در صفحه نمایش افزایش می‌یابد. خوشبختانه گوشی‌های هوشمند و گجت‌های پوشیدنی‌ جدیدتر دارای مکانیزم‌های متعددی هستند که محافظت از سوختگی یا Burn-Protection نام دارند و احتمال سوختگی صفحه را کاهش می‌دهند.

نحوه عملکرد این مکانیزم‌ها به این صورت است که با چند پیکسل، تصویر یا متن ثابت را جابجا می‌کنند، بنابراین فشار ثابت ماندن به گروهی از پیکسل‌ها وارد نمی‌شود. در نتیجه به ندرت مشکل تغییر رنگ صفحه در گوشی‌های مدرن و امروزی دیده می‌شود.

سوختگی صفحه گوشی
این تصویر نمونه بدی از سوختگی صفحه نمایش است.

باید این نکته را در نظر داشت که سوختگی صفحه نمایش عمدتاً یک مشکل سخت‌افزاری است و روی طیف گسترده‌ای از محصولاتی با پنل‌های مبتنی بر OLED اثر می‌گذارد. به همین جهت، هر محصولی که دارای پنل AMOLED است از آیفون‌های اپل تا دستگاه‌های Samsung Galaxy و تلویزیون‌های OLED می‌توانند قربانیان احتمالی این مشکل باشند.

در ادامه‌ی این مطلب قصد داریم به روش‌های برطرف کردن مشکل سوختگی صفحه نمایش در گوشی‌های اندرویدی و iOS بپردازیم.

اپلیکیشن‌های رفع سوختگی صفحه نمایش چقدر موثر هستند؟

اگر شما تاکنون برای رفع لکه بنفش روی صفحه گوشی خود در گوگل جستجو کرده‌اید، قطعا لیست اپلیکیشن‌های زیادی را دیده‌اید که مدعی برطرف‌سازی این مشکل هستند. اما واقعاً این برنامه‌ها چقدر اثرگذار هستند؟ و چه کارایی دارند؟

پیش از هر چیزی باید بدانید که سوختگی صفحه نمایش یک مشکل سخت‌افزاری است و تلاش برای رفع آن با کمک نرم‌افزار تقریباً همیشه بیهوده خواهد بود. اما اپلیکیشن‌ها دقیقاً چه کاری انجام می‌دهند؟ کاربرانی که ادعا می‌کنند پس از نصب و استفاده از این برنامه‌ها مشکل را برطرف کرده‌اند، چه؟

با وجودی که گزارش‌های مردمی نشان می‌دهند این نرم‌افزارها مفید هستند، فلسفه کلی این برنامه‌ها نشان از تلاش برای «سوزاندن / Burn» بقیه صفحه نمایش به منظور مطابقت با رنگ کل نمایشگر است. اگرچه این راهکار ممکن است در ابتدا برای شما کارساز باشد، اما باید بدانید که کمکی به حل دائم این مشکل نمی‌کند. بهتر است تا زمانی که نمایشگر گوشی خود را عوض نکرده‌اید به این برنامه‌ها به عنوان راه‌حل موقت نگاه کنید.

ابزارهایی برای از بین بردن لکه روی صفحه گوشی
ابزارهای رفع سوختگی صفحه نمایش صرفا یک راه‌حل هستند، اما می‌توانند در برخی موارد کمک کنند.

یک اپلیکیشن اختصاصی تحت عنوان LCD Burn-in Wiper برای صفحه‌های LCD وجود دارد که احتمالاً بتواند موارد جزئی را برطرف سازد. با این حال، این ابزار برای نمایشگرهای OLED و AMOLED در گوشی‌های پرچمدار مدرن مناسب نیست. برای این کار، به یک اپلیکیشن متفاوت نیاز دارید.

دانلود اپلیکیشن LCD Burn-in Wiper از Google Play Store

google play store button

شما می‌توانید برای گوشی‌های اندرویدی با نمایشگرهای OLED و AMOLED، برنامه Ghost Screen Fix – Burn-In را امتحان کنید. کاربران آیفون نیز می‌توانند از اپلیکیشنی تحت عنوان Doctor OLED X از App Store استفاده کنند.

دانلود اپلیکیشن Ghost Screen Fix – Burn-In از Google Play Store

ابزار Ghost Screen Fix - Burn-In برای از بین بردن لکه روی صفحه گوشی

دانلود اپلیکیشن Doctor OLED X از App Store

ابزار Doctor OLED X برای از بین بردن لکه روی صفحه گوشی

در بیشتر این برنامه‌ها، راه‌حل نمایش دنباله‌ای از رنگ‌های اصلی به منظور بازگرداندن پیکسل‌های «سوخته» است. نکته جالب این است که این راهکار، عملکرد اصلی محافظ صفحه (screen-savers) کامپیوتر است: یک تصویر پویا که زمانی نمایان می‌شود که صفحه غیرفعال است تا اطمینان حاصل شود که همان قسمت از صفحه نمایش به طور مداوم روشن نمی‌ماند.

نتیجه‌ای که ممکن است از این برنامه‌ها به دست آورید بر اساس میزان خرابی صفحه نمایش شما متفاوت خواهد بود.

تصویری که در حین از بردن لکه روی صفحه گوشی نمایش داده می‌شود
وقتی اپلیکیشنی در حال رفع سوختگی صفحه نمایش است، این همان تصویری است که شما مشاهده می‌کنید.

راهکارهای دیگر برای رفع مشکل تغییر رنگ صفحه گوشی

یکی از راهکارهای پیشنهادی، استفاده از اپلیکیشن Negative Image از فروشگاه Google Play است. این اپلیکیشن برای از بین بردن لکه روی صفحه گوشی بسیار کمک می‌کند.

دانلود اپلیکیشن Negative Image از Google Play Store

ابزار Negative Image

  • زمانی که مشکل سوختگی صفحه قابل مشاهده است از صفحه نمایش خود اسکرین‌شات بگیرید.
  • یکی از اپلیکیشن‌های Negative Image را از Store Google Play دانلود کنید.
  • از این برنامه برای ایجاد یک تصویر «Negative» از اسکرین‌شاتی که ذخیره کرده‌اید، استفاده کنید.
  • تصویر نگاتیو را باز کنید، پیکسل به پیکسل با اسکرین‌شات اصلی مطابقت دارد؛ به همین دلیل پیکسل‌های سوخته را دقیقاً همپوشانی می‌کند.
  • روشنایی صفحه را به حداکثر میزان آن برسانید، این کار می‌تواند مفید واقع شود.

اگر این راهکار موثر نبود چه؟

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، علت تغییر رنگ صفحه گوشی یک مشکل سخت‌افزاری است. به این ترتیب، برطرف کردن صحیح این مشکل تنها با تعویض صفحه نمایش گوشی همراه است. با این حال، توجه داشته باشید که نمایشگرهای مدرن معمولاً نسبت به مدل‌های قدیمی خود در برابر سوختگی صفحه مقاوم‌تر هستند.

گوشی‌های که از این نوع از صفحه نمایش‌ها بهره برده‌اند، معمولاً حاوی چندین مکانیزم محافظ در برابر سوختگی صفحه هستند. به همین دلیل، احتمال کمی وجود دارد که با مشکل علت تغییر رنگ صفحه گوشی مواجه شوید. چراکه بروز این مشکل با شدت بالا به ندرت پیش می‌آید و مجبور به تغییر نمایشگر گوشی خود نخواهید بود.

با این حال، این مشکل در مواردی نادر وحشتناک است. بهترین راه‌حل این است که با شرکت سازنده گوشی هوشمند خود در تماس باشید. البته از آنجایی که این راهکار برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست، مجبور خواهید شد که به شرکت‌های تعمیرات موبایل در شهر خود یا شهرهای بزرگ اطمینان کنید. اگر گوشی گارانتی داشته باشد، معمولاً هزینه زیادی متحمل نمی‌شوید.

توجه داشته باشید که تعویض صفحه نماشی بدون گارانتی معمولاً هزینه زیادی دارد. گاهی در برخی مواقع خرید یک گوشی هوشمند جدید نسبت به تعویض نمایشگر گوشی قدیمی ارزان‌تر و منطقی‌تر است.

چگونه از رفع سوختگی صفحه گوشی جلوگیری کنیم؟

همانطور که تاکنون متوجه شده‌اید، سوختگی صفحه نمایش می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. با این حال، چند راه ساده وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانید کاری کنید که گوشی شما هرگز با این مشکل مواجه نگردد. این راهکارها برای گوشی‌های اندروید و برای آیفون‌ها نیز قابل استفاده است.

  • میزان روشنایی صفحه نمایش گوشی خود را کم یا متوسط نگه دارید. هرگز آن را برای مدتی طولانی در حالت روشنایی کامل یا حداکثری نگه ندارید.
  • اگر از دکمه‌های ناوبری روی نمایشگر استفاده می‌کنید، بهتر است به ژست‌های حرکتی روی بیاورید. با این کار، شما از نمایش کلیدهای ناوبری دائمی روی صفحه نمایش توسط نمایشگر گوشی خود جلوگیری می‌کنید.
  • اگر اهل تصویر پس‌زمینه نیستید، بهترین راه‌حل این است که از یک صفحه مشکی به عنوان تصویر پس‌زمینه گوشی خود بهره ببرید. در این حالت، پیکسل‌ها در نمایشگرهای AMOLED خاموش می‌شوند.
  • تا حد امکان ویژگی حالت تاریک یا Dark Mode را در گوشی خود فعال کنید.

آیا  شما تا به حال با مشکل سوختگی صفحه نمایش گوشی مواجه شده‌اید؟ از چه اپلیکیشن‌هایی برای رفع مشکل تغییر رنگ صفحه نمایش گوشی خود استفاده کرده‌اید؟ خوشحال می‌شویم که نظرات و تجربه‌های خود را با ما و دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

منبع : Nextpit

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نظرات کاربران

237 نظر از طرف کاربران برای این مطلب ثبت شده است.

ابوالفضل - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۰٫۰۹ ساعت: ۱۸:۵۷

سلام گوشی من ایفون x در همه لحاظ صفحه گوشی هیچ موردی نداره فقط بعضی وقتا رنگ های صفحه یه حالت صوختگی میگیره که هر وقت اینجوری میشه صفحه یه قفل میکنم باز میکنم درصت میشه این مشکل اصلی از چیه ؟

محمد - تاریخ: ۱۴۰۲٫۰۳٫۰۱ ساعت: ۱۴:۵۶

سلام
من گوشیم پوکو x3 پرو هستش
رنگ ایکون های گوگل مثل : کروم ، جیمیل ، گوگل مپ و بقیه
رنگ مشکی کرم شده
چیکار کنم درست بشع ؟

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۴۰۲٫۰۳٫۰۱ ساعت: ۱۶:۴۶

با سلام و احترام؛
حدس میزنم شما تم گوشی تون رو تغییر دادین. برای تغییر تم باید به تنظیمات قسمت تم مراجعه کنین و تم موردنظرتون رو انتخاب کنین یا به تم پیش فرض بازگردانی کنین.
باتشکر.

Rahakarimi - تاریخ: ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۵ ساعت: ۱۱:۰۲

من گوشیمو بازیابی کارخانه کردم از وقتی روشن شده همه برنامه ها رنگش نگاتیوی شده دوربین عکس ها برنامه حتی ایموجی ها اگه راه حلی دارید بهم بگید ممنون چند روزه دیوونم کرده این ماجرا

پسندیدم 14
نپسندیدم 1
علی - تاریخ: ۱۴۰۱٫۰۷٫۰۸ ساعت: ۰۱:۴۶

گوشی من سیامی نوت 9 هست صفحه اش خاکستری شده چی کار کنم درست شه

یه بدبختی - تاریخ: ۱۴۰۱٫۱۰٫۱۳ ساعت: ۱۴:۳۰

مشکل از ال سی دی میتونه باشه یا سخت افزار اطلاعات گوشیتو یجا دیگه ببر گوشیتو یه ریست فاکتوری کن اگه درست نشد مشکل از ال سی دیه

ali - تاریخ: ۱۴۰۰٫۰۹٫۰۹ ساعت: ۱۶:۳۰

سلام من گوشی نوت ۹ دارم تقریبا یک ماهی میشه رو صفحه گوشیم تصویر دکمه های گوشی و تصویر کیبورد هست لطفا یک راه حل برام بگین خییلی خیلی ممنون میشم

پسندیدم 7
نپسندیدم 1
M - تاریخ: ۱۴۰۰٫۰۱٫۱۶ ساعت: ۱۲:۱۴

سلام من گوشی سامسونگJ7دارم.چند روزیه که نصف صفحه گوشیم موقع روشن شدن یک خط نارنجی و سفید میندازه.توی صفحه ی اصلی هم خط میندازه البته با رنگ های مختلف.کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

پسندیدم 7
نپسندیدم 9
سیدابراهیم - تاریخ: ۱۴۰۲٫۰۲٫۲۵ ساعت: ۱۵:۲۱

سلام گوشی من پوکوام فورهست صفحه ش سبزشده هیچی دیده نمیشه ولی زنگ میادچیکارکنم

مرتضی صفایی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۱٫۱۹ ساعت: ۱۶:۳۶

سلام من سامسونگs6edge plusدارم آیکون های اینستاگرام توش افتاده فقط تو تصویر سفید و سبز مشخصه چیکار کنم ازبین برن ممنون میشم.

پسندیدم 6
نپسندیدم 2
برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۱٫۲۷ ساعت: ۱۲:۵۱

با سلام؛
میتونین با مرکز تعمیراتمون تماس بگیرین. راهنماییتون میکنن.
شماره تماس: 04135548002
با تشکر؛

پسندیدم 1
نپسندیدم 3
سپهر اعظمی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۲٫۰۳ ساعت: ۱۱:۳۴

برا منم صفحه اینستاگرام سایه افتاده گوشیم a50 هست
خیلی رو اعصابه این مشکل

شایان - تاریخ: ۱۴۰۰٫۰۳٫۱۵ ساعت: ۰۵:۰۵

منم نوت 5 دارم صحفه اینستا افتاده

ابوالفضل - تاریخ: ۱۴۰۲٫۱۰٫۰۹ ساعت: ۱۸:۵۸

سلام گوشی من ایفون x در همه لحاظ صفحه گوشی هیچ موردی نداره فقط بعضی وقتا رنگ های صفحه یه حالت صوختگی میگیره که هر وقت اینجوری میشه صفحه یه قفل میکنم باز میکنم درصت میشه این مشکل اصلی از چیه ؟

طاها - تاریخ: ۱۴۰۲٫۰۶٫۲۹ ساعت: ۰۰:۵۵

سلام من یک برنامه رو اجرا کردم چهار پنج روز پیش هنوز رد ابی اس هست گوشیمم جی پلاسه 11 و خیلی هم پررنگ مشکلس چیه قی

شرمین - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۱٫۱۱ ساعت: ۰۲:۴۷

سلام . من خیلی وقت پیش یک برنامه برای کیورد گوشیم نصب کردم که مثلا خوشگل بشه .
خیلی باهاش راحت نبودم و حذفش کردم…
مشکل اینجاست که انگار ردش مونده!مثلا تو زمینه های سفید بعضی وقتا دیده میشه
حل شدنیه؟

سینا فرامرزیان - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۰٫۱۹ ساعت: ۱۸:۳۵

دوستان که گوشیشون مشکلش حل نشده باید مراحل زیر رو طی کنن:
1_یه فاتحه براش بخوانند
2_با همان وضعیت بفروشن گوشی رو
3_یه صلوات بفرستن
4_گوشی هواوی بخرن
5_تمام!
چقدر میگم سامسونگ نخرید،قطعاتش گرونه الان ال سی دی سامسونگ 1میلیون قیمتشه نخرید برید هواوی بخرید برید شیاِومی بخرید،این همه برند هست برید یکی از اون ها رو بخرید،به شخصه خودم سامسونگ داشتم،هواوی هم داشتم،جی ال ایکس هم داشتم!الآنم هواوی پی6 دارم و بسیار راضیم

پسندیدم 3
نپسندیدم 17
یاسین محمدی - تاریخ: ۱۴۰۱٫۰۳٫۱۴ ساعت: ۱۶:۵۲

هوآوی خیلی زود خراب میشه. اما سامسونگ نه. شیائومی که میگید 8 ملیون عین پرچم دتر حداکثر 2 سال می مونه بعدش خراب و اوراقی میشه.

پسندیدم 3
نپسندیدم 2
امین - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۹٫۱۰ ساعت: ۲۲:۵۴

سلام منم نوت ۸ دارم همین مشکل رو دارم روی تصاویر مشکی بهتر مشخصه . پیش هر کی ببرم میگن مشکلی نداره اما من متوجه شدم که تصویر گوشیم بی کیفیت شده. دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

پسندیدم 16
نپسندیدم 1
یاسر - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۰٫۰۳ ساعت: ۱۶:۲۴

واسه منم همینجوری شده چند روزه نمیدونم از چیه بدون ضربه و ابخوردگی شده
دوستان کسی میدونه راهنمایی کنه

Farnaz - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۹٫۰۶ ساعت: ۰۱:۰۰

سلام خسته نباشید
من گوشیم سامسونگ note8 هستش ، مدتیه جای بعضی از آیکون های اینستاگرام روی صفحه گوشیم می مونه فقط هم روی صفحه های سفید و سبز مشخص میشه این آیکون ها .
مشکلش چیه ؟
حل شدنیه یا نه ؟

پسندیدم 10
نپسندیدم 2
Sanaz - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۹٫۱۸ ساعت: ۰۱:۲۳

منم گوشیم نوت هشت پرو حاله میندازه وقتی توی یه برنامه میرم روی صحفه سیاه بهتر مشخصه توروخدا چیکارش کنم؟؟؟؟

یلدا - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۱٫۰۹ ساعت: ۲۰:۰۲

واس منم دقیقا همینطوری شده ولی ایکون های واتس اپ روش مونده که حالت کمرنگ صورتی دارن و تو جاهای سفید معلوم میشه😭

پسندیدم 1
نپسندیدم 1
کاربر سایت - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۱٫۱۳ ساعت: ۱۵:۱۲

سلام
من هم گوشیم گلکسی نوت ۸ هست و دقیقا همین مشکل رو دارم و هنوز راه حلی براش پیدا نکردم

پسندیدم 2
نپسندیدم 1
رضا - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۸٫۲۷ ساعت: ۰۸:۰۰

سلام آخه چرا بلند میشین پول های زیادی می دین برای سامسونگ و هواوی ? من یه بار a1 سامسونگ خریدم سر هم رفته 1 سال برام کار کرد الان اچ تی سی دیزایر 526 دارم که 5 ساله دارم ازش استفاده میکنم بدون کوچکترین مشکل اگه میخواین خرج کنید بری u11 اچ تی سی رو بخرید عالیه زد آب هم هست

پسندیدم 1
نپسندیدم 6
فرهاد - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۸٫۰۴ ساعت: ۱۶:۴۵

حیف پول زحمت کشیده که خرج این گوشیا بشه سامسونگا مشکل صفحه نمایش میگیرن الجیها هاردشون میسوزه هواویا ساپورت نمیشن هنگشون زیاده نوکیا شارژش خرابه هندیا و امریکاییا لوازمشون گیر نمیاد … قشنگ دارن با گوشیای اندرویدی بازیمون میدن از طرفی هم فروشنده مجبوره الکی از گوشی تعریف کنه و قالبش کنه به مشتری که باعث بی اعتمادی در جامعه میشه خلاصه که بازیچه دست سازندگان گوشی شدیم ای کاش اینقدر پیشرفت نبود

پسندیدم 19
نپسندیدم 7
محمد - تاریخ: ۱۴۰۰٫۰۱٫۲۸ ساعت: ۰۰:۵۸

GLX ها هم گوشی های خوبی هستند ولی کیفیت ندارن

پسندیدم 2
نپسندیدم 1
فرهاد - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۸٫۰۴ ساعت: ۱۶:۰۹

مشکل گوشیای سامسونگ ضعف در استحکام ال سی دی هست نازکترین گوریلاگلس رو دارن با کوچکترین فشار تیره و تار میشن ابعاد بزرگی هم میسازن که زود زود خراب بشه خود گوشی رو 900خریدم الان باید 1200 برای ال سی دی هزینه کنم همین امروز گوشی رو میفروشم بره چنین گوشی نخواستم گوشی هایی داشتم که ال سی دی در حد سنگ محکم بودن بارها میافتادن هیچیشون نمیشد فقط دو بار گوشی رو تو جیبم گذاشتم صفحش رنگی تیره شد البته این کره ای ها و شرقی ها گوشی رو تو جیب نمیذارن توی کیف میذارن بخاطر همین ابعاد بزرگشو میسازن و براشون استحکامش مهم نیست

پسندیدم 10
نپسندیدم 1
Fatema - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۸٫۰۳ ساعت: ۱۹:۳۴

سلام گوشیم a31
وقتی میرم تو دوربین میخوام از ی صفحه سفید عکس بگیرم حالت یه نیم دایره سایع هست چراخواهشا کمکم کنید

پسندیدم 5
نپسندیدم 2
Sina - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۸٫۰۵ ساعت: ۰۹:۵۹

سلام. .آیت الکرسی بخون درست میشه?

پسندیدم 17
نپسندیدم 6
☺ - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۸٫۰۵ ساعت: ۲۱:۵۵

سلام خریدار گرامی اگر گوشی شما گارانتی داره بفرستید به ادرسشون تعویض یا تعمیر کنن

مهدی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۲٫۰۴ ساعت: ۱۹:۴۹

قبول میکنن

Amir - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۷٫۲۹ ساعت: ۲۰:۱۱

سلام یه گوشی A5 سامسونگ دارم چند ماهی هست که صفحه کلید کمرنگ همیشه تو صفحه دیده میشه چند وقته خود ب خود این مشکل پیش اومده براش همه چیزش سالمه هیچ مشکلی نداره ولی کمی با دقت نگاه میکنی به صفحه صفحه کلید رو کم رنگ میبینی نمیدونم ال سی دی خراب شده یا مشکل از پردازشگر گوشیه فلش هم زدم نشده

پگاه - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۷٫۱۶ ساعت: ۱۴:۲۷

سلام
من گوشیم موتورلا است یه چهار ماهی هست ک وقتی ب مدت زیاد از یه برنامه استفاده میکنم زمانی ک برنامه می‌بندم تصویرش روی صفحه هست مثل علامت فیلتر شکن بعد چند دقیقه ام از بین می‌ره
شما میدونید مشکلش چیه بنظرتون ببرم نشون بدم ؟ خیل میترسم نیمه سوز شده باش حالا نمیدونم اگر کسی میدون لطفا بگه

faezeh - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۷٫۰۵ ساعت: ۱۹:۵۶

برای منم این مشکلو داره گوشی من a31سامسونگ

جمال - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۷٫۰۴ ساعت: ۱۳:۳۷

سلام وقتتون بخیر
من گوشیم مدل نوت 5 هست و تقریبا یک سال قبل مثل همین عکسی که داخل پیج خودتون گذاشتید براش اتفاق افتاد و همینجور بنفش شد
بعد از اون مساله دیگه گوشی و گذاشتم کنار و حتی به شارژ هم نزدم که باطریش شارژ بشه
اما الان بهم گفتن که باید حتما تاچ و ال سی دی و تعویض بکنم
میخواستم بدونم ایا واقعا باید تاچ و ال سی دی و تعویض بکنم و یا خیر راهکار دیگه هم داره
ممنونم ازر شما

پسندیدم 2
نپسندیدم 6
younes - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۲۵ ساعت: ۱۷:۵۸

سلام . من گوشیم 2017 j5 prime هست . وقتی میزنم تن شارژ سایه سبزی میندازه رو کل صفحه ولی وقتی شارژرو میکنم این سایه برطرف میشه. مشکل چیه؟

ali - تاریخ: ۱۴۰۰٫۰۵٫۰۶ ساعت: ۰۰:۵۹

رفیق مشکل تو نرم افزاریه الان نمیتونم دقیق توضیح بدم برو به یه موبایلی نشون بده اگه طرف وارد باشه برات اوکیش میکنه

امین - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۱۷ ساعت: ۰۵:۳۲

سلام گوشی جی هفت پرو دارم افتاد بنفش شد

پسندیدم 16
نپسندیدم 6
هما - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۱۴ ساعت: ۲۳:۵۳

سلام ببخشید من گوشیم a50 هستش رو دوربین جلو سلفی که میذارم هم کیفیتش اومده پایین هم سایه میندازه به نظرتون مشکل چیه؟

پسندیدم 1
نپسندیدم 4
هستی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۰۷ ساعت: ۲۲:۵۷

سلام
گوشی من سامسونگ مدل جی فایو هست مدتیه هاله قرمز رنگی روی گوشیم افتاده کل صفحه و مثل صفحه اینستاگرامه ردش مونده باشه تا الان دوبار کلا ایستاگرام رو حذف کردم مشکل حل نشد

امیر - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۰۹ ساعت: ۱۱:۱۷

صفحه نمایش گوشیت مشکل داره،استفاده کن تا عمرشو کنه،بعد یا صفحه نمایشو عوض کن یا بهتر اینکه گوشی جدید بگیر

پسندیدم 3
نپسندیدم 1
Mojdeh - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۲۵ ساعت: ۱۷:۱۲

سلام من گوشی سامسونگ a20s یه ماه خریدم از روزی که خریدم زیر بعضی لامپای اتاقا وقتی صفحهش خاموش خطای کمرنگ سبز داره …مشکل چیه عادیه یا باس ببرم پس بدم؟

امیر - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۰۹ ساعت: ۱۱:۱۹

اگه کل صفحه این طوره احتمالا از تنظیماتشه،به هر حال عوضش کنی بهتره،البته اگه فروشنده قبول کنه

پسندیدم 1
نپسندیدم 2
علی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۲٫۱۰ ساعت: ۰۹:۰۷

پس بده

محمدحسین - تاریخ: ۱۴۰۰٫۰۲٫۰۳ ساعت: ۲۲:۲۹

سلام منم همین مشکل را دارم؟
شما چه کردین؟ مشکلتون برطرف شد؟

Eli - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۴٫۱۸ ساعت: ۱۶:۲۲

سلام. گوشی من s8 پلاس هست و ناگهان بدون هیچ ضربه و بی دلیل رنگ کل صفحه روشن تر شده . یعنی انگار رنگها اون کیفیت رو ندارند به خصوص روی صفحه سیاه مشخص تر هست . آیا این هم مشکل سوختگی پیکسل و سایه انداختن هست؟ چه پیشنهادی دارید ؟ کش رو از قسمت ریکاوری مد وارد شدم و پاک کردم حتی از طریق اجرای safe mode برنامه هایی که اخیرا نصب شده بود رو هم پاک کردم اما فرقی نکرده . کلا انگار صفحه یه لایه رنگش رو از دست داده . ممکنه راهنمایی بفرمائید؟

پسندیدم 9
نپسندیدم 1
علی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۱۶ ساعت: ۰۰:۲۲

برو پاساژ چهار سو طبقه منفی یک نماینگی سامسونگ رابگان تعمیر میکنه

Hessam - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۱۹ ساعت: ۰۳:۲۱

سلام مشکل شما برطرف شد؟ گوشی منم دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده

پسندیدم 3
نپسندیدم 2
امیر - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۰۹ ساعت: ۱۱:۲۱

احتمالا برنامه هایی نظیر رفع سوختگی پیکسل نصب کردی،این برنامه ها پیکسلو تعمیر نمیکنن،بقیه پیکسل صفحه نمایشو میسوزونن تا یکدست بشه،به خاطر همون احساس میکنی یه لایه کیفیتش اومده پایین

امین - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۹٫۱۰ ساعت: ۲۲:۵۳

سلام منم نوت ۸ دارم همین مشکل رو دارم روی تصاویر مشکی بهتر مشخصه . پیش هر کی ببرم میگن مشکلی نداره اما من متوجه شدم که تصویر گوشیم بی کیفیت شده. دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

Yaser - تاریخ: ۱۳۹۹٫۱۰٫۰۳ ساعت: ۱۶:۲۸

واسه منم دقیقا همینجوری شده دوستان کسی مشگلش و پیدا کرد به منم بگه
yosefiy63@gmail.com

Behnam - تاریخ: ۱۴۰۱٫۰۳٫۲۸ ساعت: ۰۵:۰۷

سلام میشه بدونم مشکلتون بر طرف شد یا خیر؟ یا اگر نشد چیکار کردید؟ چون دقیقا ۲ روزه این مشکل برای من پیش اومده…
خیلی ممنون میشم جواب بدید

F.A - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۴٫۰۴ ساعت: ۱۸:۰۶

سلام.
من گوشیمو (رد می نوت ۸ پرو)
دوهفته ای هست خریدمش
ولی این سه بار صفحه منوش کامل سفید میشه
به طوری ک هیچ آیکون برنامه ای نشون نمیده
تا وقتی که خاموش روشنش کنم
بازگشت ب تنظیمات کارخانه ام زدم
ولی بازم اونطور میشه
لطفا راهنمایی کنید

محمد - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۴٫۱۴ ساعت: ۱۷:۲۵

سلام .منم گوشیم شیائومی نوت هشت هست مشکل صفحه نمایش دارم البته نه به این صورت.اینطوریه که وقتی از یه برنامه میام بیرون تصویر اون برنامه تو پس زمینه ی گوشی به صورت هاله میافته هرکاری کردم از جمله تنظیمات کارخانه ولی بازم مشکلش رفع نشد. ولی نرم افزار screen burn fixرو نصب کردم مشکلم رو نود درصد حل کرد و تنها عیبش اینه که کلا این برنامه باید درحال اجرا باشه. اگه متوقف بشه دوباره به حالت اول برمیگرده

پسندیدم 20
aynaz - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۱۱ ساعت: ۲۰:۰۰

من گوشی ردمی نوت هشت رو داشتم از اولی که خریدم این مشکل رو داشت بردم نمایندگی ال سی دی رو تعویض کردن مشکلش حل شد وقتی گوشی مشکل داره و گارانتیه سریعا بدین به گارانتی نه که مث من وقتی رفتم بهم بگن شما اولین نفری هستین که این مشکل رو میگین

روناک - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۹٫۰۶ ساعت: ۰۱:۰۵

ال سی دیش رو عوض کردی گوشیت مشکلی پیدا نکرد؟؟؟

Ali - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۳٫۲۹ ساعت: ۲۱:۳۷

سلام خسته نباشید
تبلت من مدل اش Lenovo tab3-730m
و تقریبا چند روزی است در صفحه های سفید در سمت بالای صفحه یک نقطه سفید رنگ دیده میشود دلیلش چیه؟
اگر زیاد از تبلت استفاده کنم خراب میشه یا اون نقطه بزرگ تر میشه یا زیاد تر میشه؟؟؟
ممنون از شما

مریم - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۱۶ ساعت: ۲۰:۲۱

سلام من گوشیم سامسونگ جی ۷ کرو هستش صفحه گوشیم نارنجی شده چی شده که اینطور شده؟لطفا جواب ممنون

.. - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۳٫۲۴ ساعت: ۰۱:۵۸

سلام گوشیم سامسونگ ای شش هست روی پخش بعضی از فیلم ها توی برنانه تلگرام تصویر فیلم بنف میشه مشکل گوشیم چیه

.... - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۰۷ ساعت: ۱۰:۲۷

سلام منم دقیقا همین مشکل و دارم فقطم تو تلگرام نیس?‍♀️

پسندیدم 1
نپسندیدم 1
ابوالفضل - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۳٫۰۴ ساعت: ۲۱:۲۵

سلام گوشی من جی7 هس و مدتیه قسمت استاتوس بار یکم رنگش با بقیه گوشی فرق کرده!!ولی سایه ی نوشته هاش اصلا نیفتاده
میخواستم بدونم ک این بیشتر نمیشه؟!
تا چند وقت میشه همینجوری ازش استفاده کرد؟!!!!!!!

پسندیدم 11
نپسندیدم 1
سیما - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۲٫۲۶ ساعت: ۲۰:۳۰

مال من ایفون ۶اس هست همین مشکل دارم رد کلمات میمونه
اما در فاصله زمانی کوتاه
اونطور نیست گوشی خیلی مدت یه تصویر نشون بده
چکار کنم
ترو خدا جواب توی ایمیل من بدید

پسندیدم 6
نپسندیدم 1
برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۲٫۲۷ ساعت: ۱۲:۱۹

سلام دوست عزیز
میتونید با مرکز تعمیرات ما تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنن.
شماره مرکز تعمیرات: ۳۵۵۴۸۰۰۲-۰۴۱

پسندیدم 1
نپسندیدم 1
فاطمه - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۲٫۰۴ ساعت: ۲۱:۰۸

سلام گوشی من مارک هواوی هستش امروز دیدم دو تا خط سبز رو صفحه نمایش افتاده نظرتون باید چیکار کنم؟ لطفا جواب بدید?

پسندیدم 3
نپسندیدم 3
برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۲٫۱۱ ساعت: ۱۱:۵۶

سلام دوست عزیز
با مرکز تعمیراتمون تماس بگیرین. راهنماییتون میکنن
با سپاس

شهرام - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۱٫۲۴ ساعت: ۱۲:۵۲

باسلام و عرض احترام. من گوشی سامسونگ A7 2017 دارم. مدتی است سمت راست ال سی دی کمی پایین تر از دکمه خاموش و روشن قهوه ای کم رنگ شده و با کاهش و افزایش نور صفحه کم و زیاد می شود.ضمنا ال سی دی گوشی به دلیل اتفاقی شکست و دریک شرکت معتبر تعمیر و تعویض شد و بعداز تعویض حالت اسکرین شات آن هم غیر فعال شد و حالا بعد از چند ماه ازاین قضیه به این مشکل دچار شده.مصرف باطری هم زیاد شده.درهنگام کار هم احساس می کنم دمای ان بالا می رود. لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر و سپاس بیکران.

پسندیدم 5
نپسندیدم 2
مرتضی - تاریخ: ۱۳۹۸٫۱۲٫۲۵ ساعت: ۲۳:۴۶

من مشکل گوشیم عجیب تره، سایه توی رنگ روشن نمیافته ولی توی رنگ تاریک میافته، فک کنم نرم‌افزاری پیش اومده

پسندیدم 5
نپسندیدم 6
برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۸٫۱۲٫۲۶ ساعت: ۱۱:۲۷

با سلام خدمت دوست عزیز
شما جهت مشاوره میتونید با مرکز تعمیرات ما تماس بگیرید
لینک مشاوره و تماس
https://bartardigital.com/mobile-repair-tabriz/

با تشکر

پسندیدم 2
نپسندیدم 1
سیمین - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۱٫۱۸ ساعت: ۱۹:۵۳

برا منم دقیقا اینطوره.گوشیمم نو هست

علیرضا - تاریخ: ۱۳۹۸٫۱۲٫۰۷ ساعت: ۲۱:۰۷

سلام خسته نباشید چرا من واسم پیام میاد یه مدت خیلی کوتاهی زنگ صفحه نمایشم تغییر میکنه زیاد نیستا تا همون موقع که صدا پیام قطع نشه اینجوریه یعنی کم و زیاد میشه گوشیمم چیزی وقت نیست خریدم 1 ماه a70به نظرتون مشکل از چیه…؟

پسندیدم 2
نپسندیدم 2
جواد - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۸٫۲۴ ساعت: ۲۱:۳۸

برطرف کردن قرمز بنفش شدن صفحه گوشی

پسندیدم 31
نپسندیدم 12
Ali t - تاریخ: ۱۳۹۸٫۱۰٫۱۲ ساعت: ۰۱:۲۷

سلام.من گوشیم سونی xz.آی سی شارژ گوشیم سوخته بود ولی باید از سمت صفحه نمایش، گوشی باز میشد!حالا ک گوشیم تعمیر شد متوجه شدم خط های مات روی صفحه ب صورتِ راه راه از بالا تا پایین صفحه رو گرفته!انگار مثلأ پشتِ ال سی دی گوشی رو از بالا تا پایین چسب زده باشن و حالا رد چسب داره بصورت خطهای پهن و مارپیچ مانند دیده میشه!ممنون میشم علتش رو بگید،مرسی

پسندیدم 3
نپسندیدم 1
مریم - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۱۶ ساعت: ۲۰:۲۳

سلام برطرف گردن گوشی سامسونگ جی ۷ کرو صفحه نارنجی شده علتش چیه؟

امین - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۱۷ ساعت: ۰۳:۲۴

سلام گوشی j7 پرو گوشی از دستم افتاد رنگش بنفش شد

امین - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۶٫۱۷ ساعت: ۰۵:۳۳

سلام گوشی جی هفت پرو دارم افتاد بنفش شد

dia - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۸٫۱۱ ساعت: ۰۳:۱۶

سلام واسه من فوق العاده کار کرد
به محض مشاهده مشکل سرچ کردم مقالتونو خوندم 2بار 5 دقیقه ای رپیر رو انجام دادم تم و بک گراندم هم عوض کردم الان کاملا برطرف شده
البته گوشی من htc u ULTRA هست و پنل Lcd5 داره.
درکل خیلی ممنونم عالی بود

پسندیدم 5
نپسندیدم 3
ناشناس - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۸ ساعت: ۱۵:۳۶

salam
model goshi man S8 hast
saye barname insta ro safhe oftade
chikar mishe kard ?

پسندیدم 26
نپسندیدم 1
Ghostrider - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۸٫۱۳ ساعت: ۰۳:۰۸

بیچاره شدی محمد جوون

پسندیدم 5
نپسندیدم 1
لیدا - تاریخ: ۱۳۹۸٫۱۰٫۱۰ ساعت: ۰۰:۵۹

ماله منم دقیقا همین طور شده هاله صفجه وات ساپ افتاده اینقدر عصبی شدم که وات ساپمو پاک کردم

مهدی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۱۹ ساعت: ۰۰:۲۷

مال منم اس ۸ پلاس هست . دقیقا سایه اینستاگرام افتاده. البته سایه کیبورد هم افتاده

پسندیدم 6
نپسندیدم 1
Z.h - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۵٫۲۲ ساعت: ۰۲:۲۷

برای منم سایه کیبرد افتاده s8plus دارم

بلوری - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۷٫۱۰ ساعت: ۲۱:۴۷

منم نوت ۸ سامسونگ دارم اینطوری شده?‍♀️

ه .ا - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۷ ساعت: ۰۷:۳۶

سلام ببخشید من گوشیم A70 هست و تازه خریدم و استوری های اینستاگرام برام کامل مشخص نمیشه میشه بگید چیکار کنم؟

پسندیدم 4
نپسندیدم 4
علی - تاریخ: ۱۳۹۸٫۱۲٫۰۵ ساعت: ۱۸:۲۸

خاک تو سرت 5 میلیون دادی ضرر خودت میخوای گوشی بخری اول تحقیق کن بعد بخر سر a سامسونگ که جدید هستند همشون مشکلو دارن البته a3.a5.a7 خیلی گوشی های خوبین منظورم گوشی هایa10.a20.a30و…

پسندیدم 6
نپسندیدم 10
eros - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۳ ساعت: ۱۱:۳۶

سلام ،هرچند بی خود مشکل گوشیمو شرح میدم چون جوابی از طرف شما دادهدنمیشه ،ولی باز خدمتتون عرض میکنم ،من یک گوشی موتورولا z force دارم قسمت پایین جایی که آیکون هوم وبک هست یک هاله سفید رنگ افتاده اونم بخاطر ثابت موندن دائم ایکون هست آیا راهی برا از بین بردنش هست ،ممنون میشم پاسخ بدید

پسندیدم 5
نپسندیدم 1
برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۳ ساعت: ۱۳:۳۹

سلام.
مراحلی که گفته شده تو مقاله رو انجام بدید اگه تغییری دیدین ادامه بدین اگر نه به احتمال قوی نمیشه کاری کرد باید ال سی دی عوض بشه.
البته برای پاسخدهی دقیق باید گوشی معاینه بشه. اگه تبریز حضور دارین بیارین مرکز خدمات تعمیرمون ببینن معاینه کنن دقیقتر جوتب میدن. اگر نه ولی اونوقت تلفنی با واحد تعمیرات ما تماس بگیرید یه چندتا سوال ازتون میپرسن بعد میگن میشه یا نه.
با تشکر از شما

پسندیدم 5
نپسندیدم 1
hamta - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۲ ساعت: ۱۴:۰۹

سلام خسته نباشید الان حدود یک ربعی میشه صحفه گوشیم از قسمت بالاش یه سایه سبز پر رنگ افتاده داره بیشتر میشه ی تیکه اش هم که اصلا دیده نمیشه چیکار کنم گوشی J2 هستش تازم ال سی دیش رو عوض کردم

پسندیدم 17
نپسندیدم 6
هانیه - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۱۵ ساعت: ۱۰:۱۰

من گوشیم s8 سامسونگه،یه مدته سایه ی کادر بالا و پایین اینستا توش افتاده

پسندیدم 31
نپسندیدم 2
امیر - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۱۵ ساعت: ۲۰:۴۵

داداش مال منم اینجور شده راهی بلدی؟

تازه وارد - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۱۶ ساعت: ۱۴:۵۴

سلام هنگام استفاده از گوشی دستاتون خیس که نبوده ؟ اگه خیس بوده به این خاطر افتاده رو ال سی دی

پسندیدم 1
نپسندیدم 2
Mozhi - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۱۶ ساعت: ۲۳:۴۵

آقا منم اس ۸ پلاس دارم و کادر اینستا ثابت مونده. چیه مشکل؟؟؟؟

پسندیدم 14
نپسندیدم 3
مریم اصلانی - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۰ ساعت: ۰۰:۳۳

واقعا مال منم همینطور؟@

جاوید - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۱۹ ساعت: ۱۵:۱۸

منم نوت ۸ دارم ، کادر پایین اینستا و کادر home سایه انداخته :/

پسندیدم 12
علی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۱٫۰۱ ساعت: ۲۳:۵۴

چجوری باید درستش کنیم منم دقیقا همین مشکلم دارم

Hami - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۷ ساعت: ۰۷:۱۷

من هم s8 دارم دقیقا همین مشکل‌برای من هم پیش اومده جریان چیه ؟با این دوستان همه با هم این مشکل برامون پیش اکمده؟

پسندیدم 12
مرضیه - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۳۰ ساعت: ۱۵:۵۳

واسه منم سایه کادر بالا و پایین اینستا افتاده کسی راه حلی داره

نجفی - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۸٫۱۰ ساعت: ۰۲:۰۳

سلام، گوشیه منم سامسونگ s 8 +هستش سایه اینستا گرام افتاده روش چکار کنم درست بشه

پسندیدم 11
نپسندیدم 3
کامران - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۸٫۱۳ ساعت: ۱۲:۲۸

دقیقا منم s8 دارم سایه تلگرام افتاده

پسندیدم 7
نپسندیدم 2
امید - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۹٫۰۴ ساعت: ۰۱:۴۳

منم تازه s10 plus گرفتم ۲ ماه بعدش سایه اینستا افتاده هم پایین هم بالا
من چی بگم اخه:/

پسندیدم 8
نپسندیدم 1
mtz - تاریخ: ۱۳۹۸٫۱۰٫۲۲ ساعت: ۱۵:۲۲

یکی از اپلیکیشن های خیلی خوبی که می‌توانید از آن برای رفع مشکل تغییر رنگ صفحه نمایش موبایل و نشان دادن سایه بر روی آن استفاده کنید اپلیکیشن LCD Burin-In Wiper است اپلیکیشن های دیگری هم بدین منظور وجود دارند که می‌توانید از آن ها استفاده کنید و به نتیجه لازم دست یابید. اپلیکیشن AMOLED Burn-in Fixer هم می‌تواند برای انجام این کار مناسب باشد و نتیجه مطلوبی را برایتان به ارمغان آورد. نحوه استفاده و عملکرد تمام این اپلیکیشن ها تقریبا یکسان است و همه آن ها به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که با تغییرات رنگ پیاپی و کامل بر روی صفحه نمایش موبایل پیکسل های اصطلاحا تنبل شده را دوباره به حالت اولیه و عادی بازگردانند و بدین ترتیب سایه های روی صفحه نمایش و تغییر رنگ های نامربوط آن را از بین ببرند

پسندیدم 2
نپسندیدم 7
فاطمه - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۰۸ ساعت: ۱۳:۴۶

سلام وقتتون بخیر…گوشی من ایفون 6هستش…از امروز یه دفعه یه کادر تیره افتاده دور ال سی دیش و قسمت بالای گوشی یه حاله زرد رنگ افتاده…میشه لطفا بگین مشکلش چی میتونه باشه.ممنون

حسین - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۰۴ ساعت: ۰۸:۲۵

سلام..من هم مدتی هست این مشکل سایه انداختنو شنیدم..گوشیم A50هست ونگران هستم که سایه بندازه.بنظرتون میندازه؟

صادق مطهری - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۶ ساعت: ۲۱:۴۸

مشکل سایه واسه همه ی صفحه های سوپر امولدی گوشی های سامسونگ هس ینی بد از مدتی سایه میوفته و هیچراهی نداره

پسندیدم 4
نپسندیدم 3
یکتا - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۶٫۳۱ ساعت: ۰۹:۲۴

سلام وقتتون بخیر گوشی منم از دیروز دچار این مشکل شد لکه های بنفش و رنگی که داره کم کم کل صفحه رو میگیره… سامسونگ مدل، j7 pro هست… چندجا بردم گفتن باید تاچ و ال سی دی عوص بشه و حدود 900 تا 950 میشه… حالا نمیدونم چکار کنم میترسم درست کنم مثل اول نشه یا قطعات اصلی نندازن… از طرفی با همین وضعیتش هم نمیدونم چند میخرن ازم گوشی رو…
و سوالی که دارم اگه بخوام تا چند روز که گوشی جدید میخرم از این استفاده کنم میشه؟ یعنی اگه کل صفحه هم تیره بشه نهایتا تا چند روز قابلیت استفاده داره؟ چون باید برم تهران بخرم…

پسندیدم 25
نپسندیدم 3
Robi - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۱۹ ساعت: ۰۹:۰۸

مال منم j5 proهست اول از یه گوشه شروع شد بعد کل صفحه رو گرفت وقتی میخوام یه عکس ببینم اگه اون عکسه رنگ سفیدش بیشتر باشه گوشیم اصلا نشون نمیده

پسندیدم 1
نپسندیدم 1
نیلوفر - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۸٫۰۹ ساعت: ۱۵:۰۴

سلام .گوشی من مدل شماس و اینجوری شده .اگر کل صفحرو بگیره باز گوشی کار میکنه؟؟؟؟

پسندیدم 5
نپسندیدم 1
اشکان - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۶٫۲۴ ساعت: ۲۲:۵۶

سلام من گوشیم a5مدل ۲۰۱۷هستش که یه گوشه سمت با ندش رنگ بنفشی داره پخش میشه چطور میشه جلوش رو گرفت

پسندیدم 20
نپسندیدم 4
مهدی - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۶٫۲۲ ساعت: ۲۲:۵۰

من s8 پلاس دارم سایه ارسال شکلک تو کلش رویال موتده رو صفحه

پسندیدم 11
نپسندیدم 2
باران - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۶٫۲۱ ساعت: ۲۲:۱۷

سلام من گوشیم گلکسی اس3هست امروز بدون علت یهو رنگش پرید یجوری شده انگار ی صفحه سفید نازک رو گوشی کشیدن..مشکلش چیه؟؟قبلا هم زمین خورده امامشکلی نداشت ممنون میشم بگین مشکلش چیه؟

پسندیدم 8
نپسندیدم 1
محمدرسول - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۶٫۲۵ ساعت: ۲۳:۵۵

گوشی من هم s3neo و اینطور شده.ممنون میشم اگه بگین مشکل چیه و چکار باید کرد

آرمان - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۶٫۲۰ ساعت: ۱۸:۳۹

سلام گوشی من سامسونگ a6 2018 هستش روش انگار با ماژیک بنفش خط خطی کرده باشی تقریبا بیشتر صفحه را گرفته ولی تاچ و لمسش کار میکنه لطفا راهنمائی نمائید

پسندیدم 8
نپسندیدم 1
Fn - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۳٫۲۴ ساعت: ۰۱:۵۵

سلام گوشیم سامسونگ ای شش هست وقتی بعضی از فیلم هارو پخش میکنم فیلم ها بنفش میشن فقط بعضی از فیلم مشکل گوشبم جیه؟

محمد - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۶٫۲۰ ساعت: ۱۰:۱۲

باسلام جالب بود. ممنون

شهریار - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۵٫۱۳ ساعت: ۰۴:۵۵

سلام ببخشید من یک هفتس متوجه شدم سمت راست موبایلم یه هاله زرد رنگ که خیلی کم رنگه و وقتی نور صفحه از 50 درصد به بالا ظاهرش مشهود تر میشه، دلیلش چیه؟ نه ضربه خورده نه داغ شده حتی تو آبم نبردمش، گوشیم هوآوی میت 10 لایت، کلا یک ساله خریدمش بعد به اندازه یک سانت هاله زرد رنگ اومده روش 2 دقیقه تو فریزر گذاشتم در آوردم درست شد باز الان میبینم اومده چیکار کنم؟ به نظرتون گارانتی ببرم مجانی درست میکنن؟

پسندیدم 9
نپسندیدم 5
محیا - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۲۹ ساعت: ۱۱:۳۹

درود برشما گوشی من دیروز با صفحه افتاد زمین سمت راست نزدیک دکمه خاموش/روشن یه حاله کوچیک تیره افتاده از دیشب چطور رفع میشه؟(گوشیj7)

پسندیدم 9
نپسندیدم 5
سامان - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۳۱ ساعت: ۰۰:۳۲

اون گوشی شما از لحاظ السیدی ضربه خورده بعید میدونم که درست بشه

پسندیدم 1
نپسندیدم 1
سامان - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۲۴ ساعت: ۰۰:۱۹

باسلام من گوشیم s7 هستش و سایه کیبورد افتاده توی گوشیم اگه با این برنامه حل میشه !لطفا کمک کنید

پسندیدم 21
نپسندیدم 7
عارف - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۵٫۳۰ ساعت: ۰۲:۴۳

گوشی من همc5 هست مثل گوشی شما شده

پسندیدم 2
نپسندیدم 1
علیرضا - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۱۳ ساعت: ۰۱:۰۱

منم یه گوشی هوهوی دارم دوتا خط داره بردم مکانیک نشون دادم گفت ماله اینه که جاش گرم بوده الان بردم تو یخچال گذاشتم ببینم خوب میشه یا نه ممنونم

پسندیدم 11
نپسندیدم 3
eros - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۲۳ ساعت: ۱۱:۲۹

فکر کنم ،تسمه تایم برونده ،یا سوپاپ ترسونده باز بده یه مکانیک دیگه ببینه

پسندیدم 22
jamshid - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۱٫۲۶ ساعت: ۰۴:۱۳

ایول

فاطمه - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۰۸ ساعت: ۱۶:۵۴

گوشیم چند روزه روی صفحه نمایش سفید شده و هی بیشتر میشه باید چیکار کنم خیلی میترسم سارا

پسندیدم 5
نپسندیدم 1
امید - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۰۴ ساعت: ۲۰:۰۰

سلام من گوشیم s6 ادج سامسونگ هست.این برنامه رو نصب کردم یه سایه کیبورد روی گوشیم‌افتاده بود که خوشبختانه با راهنمایی های این سایت پاک شد ممنونم ازتون عالی بود.هرجا بردم میگفت ال سی دیت باید عوض بشه.که خوشبختانه نیاز به تعویض ال سی دی نبود.

پسندیدم 7
نپسندیدم 15
سامان - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۲۲ ساعت: ۰۹:۲۱

داش مطمئنی که با این برنامه کارت راه افتاد

پسندیدم 4
نپسندیدم 4
امید - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۳٫۱۷ ساعت: ۰۷:۵۲

سلام.مال منم دقیقا اینجور شده.میشه لطف کنید بگین چه کردین؟

مهدی - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۰۲ ساعت: ۱۸:۲۰

سلام گوشی من بلک بری پریو هست
قسمت چپ گوشیم ینی از وسط نصف کن گوشیو قسمت چپ فقط رنگ هایی ک طوسی هستند سبر پر رنگ میشوند چند روزی هست ک اینطور شده با این برنامه میشه اوکی کرد یا ن؟

پسندیدم 3
نپسندیدم 1
عارف - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۳٫۲۴ ساعت: ۱۷:۱۸

سلام من میخوام یه گوشی جدید بخرم در مورد شایعاتی که شنیدم نمیدونم چه گوشی بخرم که اینجور نشه ایا یه گوشی هست این بلا سرش نیاد ؟؟؟؟؟!!!! من خودم نظرم روی +S10 هست میترسم بخرم نابود بشه و بره A9 هم گوشی بعدی که اگه اون نشد میخوام بگیرم. ایا برای این 2 گوشی که گفتم همچین اتفاقی پیش نمیاد لطفا یکی جواب منو بده سریع لطفا ??????

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۳٫۲۵ ساعت: ۰۸:۳۶

سلام.
بهترین راهکار استفاده از خدمات گارانتی طلایی برتر دیجیتال هست چون گارانتی طلایی برتر دیجیتال حتی صفحه نمایش و تاچ و هم باتری رو هم در برمیگیره و تنها گارانتی هست که همچین موردی داره… دلیل ما اصلا از راه انداختن خدمات گارانتی طلایی برتر دیجیتال همین بود. گارانتی ها زیاد بار مسئولیت نمیرفتن و بعضی خدمات رو هم نداشتن. اصلی ترین هدف ما از این امکان ارائه راهکار مطمئن برای مشتریامون بود. میتونید روی این گارانتی حساب کنید.
با تشکر.

پسندیدم 7
نپسندیدم 3
jamshid - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۱٫۲۶ ساعت: ۰۴:۱۷

برای اس۱۰پلاس چون amoledهست صفحه اش،دیر یا زود اتفاق میوفته.ال ایدیها همشون این مشکل رو دارند

Bita - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۳٫۱۶ ساعت: ۰۰:۵۲

سلام. گوشی j7pro گوشه ی گوشی کمی بنفش شده بود و دقیقه به دقیقه کمی بیشتر میشه . دلیلش چی میتونه باشه؟

پسندیدم 11
نپسندیدم 7
حسین - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۳٫۲۰ ساعت: ۰۹:۳۳

متاسفانه تمام صفحه رو میگیره بعد از یه مدت.مشکل جی سون همینه

پسندیدم 5
نپسندیدم 1
ستایش - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۳٫۲۳ ساعت: ۲۲:۳۹

منم دقیقا همین مشکلو دارم زنگ زدم نمایندگی میگه باید ال سی دیش عوض باشه با یک میلیون و صد و پنجاه هزار تومن?

sanaz - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۳٫۱۵ ساعت: ۲۲:۰۲

منم همین مشکل دارم اما منه بدبخت تو اینستا بوده?
خودم که حرص میخورم هیچی هرکیم میبینه میگه خاک تو سرت اینهمه تو اینستا چه غلطی میکردی یکی یه راه حل بده ??????

پسندیدم 17
نپسندیدم 2
فرید حجتی زاده - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۲٫۲۹ ساعت: ۱۹:۰۴

واقعا بی نظیره آیا این مشکل در گوشی های سامسونگ جی7 هم قابل حل است

پسندیدم 3
نپسندیدم 1
علیرضان - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۵٫۱۶ ساعت: ۱۳:۵۰

باید ال سی دیش عوض بشه .خیلی الکی الکی کل ال سی دیش میسوزه

ali - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۲٫۲۷ ساعت: ۰۱:۲۱

گوشی s9 دارم چنین مشکلی برام پیش اومده میخوام بدونم آیا میشه به گارانتی اعتماد کرد و گوشی رو سپرد بهشون؟یعنی هم صفحه با کیفیت اصلی بزارن هم دستکاریش نکنن.گوشیم تا چند ماه دیگه گارانتیش مهلت داره.لطفا کمک کنید گوشی رو بدم گارانتی صفحش رو عوض کنه یا ن؟

Nznn - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۲٫۲۶ ساعت: ۱۰:۳۴

با سلام..تبلت سامسونگ گلکسی نوت 5 هست …وقتی تبلت رو بصورت مایل میگیرم قسمت بالای صفحه روشن تر از نور صفحه هست…ولی اگه بو طور عادی تبلت رو بگیرم سایه روشن پیدا نیست…مشکل ساز نبوده…و زیاد هم نشده…ایا لازمه برنامه رو نصب کنم یا ال ای دی رو عوض کنم؟؟

Nznn - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۲٫۲۶ ساعت: ۱۰:۳۳

با سلام..تبلت سامسونگ گلکسی نوت 5 هست …وقتی تبلت رو بصورت مایل میگیرم قسمت بالای صفحه روشن تر از نور صفحه هست…ولی اگه بو طور عادی تبلت رو بگیرم سایه روشن پیدا نیست…مشکل ساز نبوده…و زیاد هم نشده…ایا لازمه برنامه رو نصب کنم یا ال ای دی رو عوض کنم؟

بهرام - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۱٫۱۰ ساعت: ۱۱:۱۸

سلام. این برنامه رو نصب کردم. ۱۰ دقیقه با نور ۱۰۰ درصد ار کرد. ولی مشکل سایه ها حل نشد. احتمالا کاربردی نباشه و باید برم برای تعویض صفحه نمایش

افشین - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۱٫۰۲ ساعت: ۲۰:۱۹

سلام من میزنم رو این برنامه میگه موردی یافت نشد مشکل چیه؟

سامان - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۲٫۲۸ ساعت: ۰۹:۰۵

سلام گوشی من s7 هستش و این مشکل رو داره .تا چند وقت دیگه برام کار میکنه؟چون میگن بعد از ی مدت صفحه بنفش یا سیاه میشه

پسندیدم 4
نپسندیدم 1
erfan - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۲٫۱۱ ساعت: ۱۰:۱۱

سلام ببخشید چجوری میتونمipگوشی رو عوض کنم

پسندیدم 2
نپسندیدم 2
سفردوست - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۲۷ ساعت: ۲۰:۲۳

سلام ، دوستان ، پیشنهاد می کنم خودتان را خسته نکنید متاسفانه راهی برای مشکل سایه پیدا نشده خود شرکت اعلام کرده مشکل نرم افزاریه ولی مشکل سخت افزاریه و کارش هم نمیشود کرد فقط برای این که سایه بیشتر نشود نور صفحه را روی اتوماتیک و نور کم تنظیم فرمایید من نزدیک ده ساله از گوشیهای مختلف سامسونگ استفاده کرده ام متاسفانه اکثر گوشیها ، چنانچه از نور زیاد استفاده شود بعد از مدتی به این مشکل برخورد می کند

پسندیدم 13
سجاد زرگوش - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۵٫۱۱ ساعت: ۱۳:۲۲

آخه ما نور صفحه رو هم کم کنیم به جا مشکل سایه افتادن مشکل پرپر زدن صفحه پیش میاد که از سایه هم زجر آورتره.
من گوشیای زیادی دست گرفتم به غیر آیفون سمت هیچی دیگه نرید.
سامسونگ که حتی به پرچمداراشم اعتمادی نیست.

پسندیدم 4
نپسندیدم 6
Mehdi px - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۲۳ ساعت: ۰۸:۴۸

مطالب جالبی بود واقعا مفید بود منم تو گوشی قبلیم شاهد این موضوع بودم خیلی هم این ور اون ور بردم ولی فرجی نشد یکی گفت اندرید رو ارتقا بده یکی گفت برگردون به کارخونه
هیچی نشد درست نشد گوشیم a5 2016 بود خلاصه مادرم هم همچین مشکلی داره عموم هم همین طور پسر عموم هم همینطور متاسفانه فقط تو گوشی های آمولداین اتفاق میوفته به قول دوستان باید پیشگیری کنین تا این اتفاق نیوفته
با تشکر از عوامل

یاسر - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۲۰ ساعت: ۱۷:۱۱

سلام گوشی من خطوط موازی افقی به صورت پرده ای روی صفحه نمایشس افتاده مشکلش حل میشه؟ فکر کنم بخاطر ضربه صفحه نمایش بوجود اومده

علوی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۲۰ ساعت: ۱۳:۵۵

سلام روز بخیر.گوشی من j7 pro چند روز پیشاز دستم زمین خورد.امروز یک لکه بنفش سمت چپ بالاش ظاهر شده البته تاچ اون قسمت کار میکنه و فقط لکه بنفش داره.تو کامنت ها خوندم یکی از دوستان نوشته بودند در اثر عرق کردن لکه بنفش روی صفحه گوشیشون بوجود اومده.میخواستم بپرسم چه جوری میشه فهمید این لکه براثر ضربه خوردن بوجود اومده یا در اثر تعریق؟ و اینکه گوشیم هنوز گارانتی داره.ممنون میشم راهنمایی کنید

پسندیدم 4
نپسندیدم 3
علی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۱۹ ساعت: ۱۳:۱۴

سلام یه هفته است که گوشی شیائومی خریدم یک خط در قسمت چپ گوشیم ظاهر شده و لرزش هم گاهی اوقات داره تورو خدا کمکم کنید نگرانم

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۱۹ ساعت: ۱۹:۴۷

با سلام.
دوست عزیز مشکل اشاره شده در این مطلب به تدریج و با استفاده مداوم در صفحه نمایش ایجاد می شود و گوشی جدید نبایستی همچین ایرادی داشته باشد. احتمالا صفحه نمایش گوشی خریداری شده شما دارای ایراد است. مورد را هر چه سریعتر به فروشگاهی که محصول را از آن تهیه نموده اید ارجاع دهید. اگر گارانتی دارید و گارانتی شما صفحه نمایش را نیز شامل می شود می توانید از آن استفاده نمایید.
با تشکر.

Mahdi - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۲٫۲۴ ساعت: ۱۹:۱۰

سلام ی سوال در مورد همین burn inداشتم میخواسم ببینم رفته رفته بیشر میشه و باعث خرابیه صفحه میشه؟الان واس من خیلی کمه یا همینطوری میمونه؟

Locura Transitoria - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۰۲ ساعت: ۰۹:۲۹

با سلام
مطلب آموزشی مفیدی بود من خودم این مشکل رو نداشتم اما بعضی از دوستام این مشکل رو داشتن و منم این مقاله و راه حل رو بهشون پیشنهاد دادم.
ممنون از مطالب مفیدتتون

پسندیدم 4
نپسندیدم 1
خاطره - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۰٫۲۹ ساعت: ۰۰:۴۶

من s8 دارم و سایه ی صفحه ی اینستاگرام روش مونده یعنی اون هوم و سرچ و ….

فقط میشه یه نفر بهم بگه که این ممکنه زیاد بشه یا نه؟؟
اصلا دلم نمیخواد ال سی دی گوشیمو عوض کنم ☹

پسندیدم 6
نپسندیدم 1
محمد - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۱۳ ساعت: ۱۷:۱۶

اس ۷ منم دقیقا سایه سرچ و هومش افتاد . از اینم استفاده کردم تغییر خاصی نکرد، فعلا اسکرین سیورشو فعال کردم شاید فرجی شد

پسندیدم 1
نپسندیدم 1
علی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۲٫۰۷ ساعت: ۰۰:۴۳

فرجی شد؟؟درست شد حاله رو صفحه گوشیتون؟؟

امیر - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۳٫۲۶ ساعت: ۱۳:۴۱

گوشی منم اس۸ هست وارم انستا و هوم وسرچ صورتی کمرنگ پایین وبالای گوشی افتادهالانم ۱ساله همونه وبزرگتر نشده

محمدرضا - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۴٫۱۸ ساعت: ۰۰:۵۰

برا منم همینه همین طوریه

Mozhi - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۷٫۱۶ ساعت: ۲۳:۵۲

شما گوشیت درست شد؟ منم از دیروز فهمیدم سایه افتاده

علی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۰٫۲۰ ساعت: ۱۴:۴۴

باسلام.
میشه نحوه استفاده از این نرم افزار و طول مدتی طول میکشه جواب بده این راه حل رو توضیح بدین!؟

عرفان - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۰٫۱۹ ساعت: ۰۸:۳۸

سلام خسته نباشین
مدل گوشی من honor9light ب طور کاملا اتفاقی و بدون ضربه کنار سمت راست گوشی قسمت دگمه پاور نور زرد رنگی اومده ب نظرتون علت چی میتونه باشه راهنمایی کنین ممنون میشم

بهمن - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۰٫۱۰ ساعت: ۲۲:۰۲

سلام خدمت همه دوستان
عرضم به حضور شما که من سامسونگs7edeg دارم چند روزی مشه که متوجه شدم توی نور کم توی صفحه های به رنگ خاکستری یا سفید سایه صفحه کلید جا مونده
و یه کم نگران شدم از طریق این برنامه واقعا مشکلم حل شد توی۲۰دقیقه
ولی بعد از استفاده از صفحه کلید متوجه شدم دوباره داره برمیگرده و اومدم یه کاری کردم که جواب داد رنگ صفحه کلید و سایز صفحه کلید رو تغییر دادام و دوباره برنامه رو به مدت ۲۰دقیقه اجرا کردم و استفاده کردم ولی اینبار سایه جا نموند
تمام سازنده های موبایل توی سیستم گوشی محافظ صفحه اضافه میکنن که این مشکلات واسه صفحه ایجاد نشه ولی متاسفانه ما نادیده میگیریم
محافظ صفحه باعث میشه که پیکسل های صفحه فعال باشن و تنوع رنگ دارن و حالت پیکسل مردگی پیدا نمیکنن
یا سایه نمیندازه
امروزه دنیای مجازی باعث شده که استفاده نادرست از موبایل میکنیم بیشترین علت سایه صفحه کلید توی گوشی های سامسونگ اینه که دائم صفحه کلید بازه و در حال تایپ هستیم
من نظرم رو اعلام کردم شاید به کار بیاد
با فعال کردن محافظ صفحه به مرور زمان سایه از بین میره
امیدوارم مشکل شما هم حل بشه????

پسندیدم 13
امین - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۹٫۱۹ ساعت: ۰۰:۴۳

سلام ببخشید گوشی من هانر ٨ اصلی هست.. تقریبا گوشه سمت چپ بالا وسط یه لکه قرمز رنگ مایل به نارنجی افتاده… که فقط تو صفحه تمام مشکی دیده میشه زمانیکه نور صفحه رو بالا میذارم

أ
آاین مشکل از چیه؟ »آیا بیشتر خواهد شد؟ راه حلی هم داره؟ممنون میشم از راهنماییتون

اکسس کنترل - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۹٫۱۰ ساعت: ۱۷:۴۴

سلام اقا ممنون واقعا عالی بود ممنون میشم نظر بنده رو تایید بفرمایید

پسندیدم 2
نپسندیدم 10
مهران - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۹٫۰۹ ساعت: ۰۵:۰۲

سلام مشکل سایه به مرور زیادتر و مشکل سازتر میشه یا به همین شکل باقی میمونه؟؟

Matin - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۹٫۰۸ ساعت: ۱۵:۵۹

سلام ببخشید من گوشیم سامسونگ j7 pro هس و چند روز سمت پایین تر دکمه خاموش روشن یک گردی بنفش هس
میشه راهنمایی کنید لطفا

پسندیدم 13
نپسندیدم 1
پارسا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۹٫۰۷ ساعت: ۱۶:۳۷

سلام
گوشیم s6 ه یه بک لایت بنفش دایمی داره کم رنگه و تو صفحه های سفید میشه تشخیصش داد باید ال سی دیمو عوض کنم؟

پسندیدم 4
نپسندیدم 1
شهاب - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۹٫۰۲ ساعت: ۲۳:۳۵

عملکرد این برنامه به این صورت است که به مرور زمان پیکسل های سالم رو در حد پیکسل های کم نور ، ضعیف میکنه تا صفحه نمایش یک دست بنظر برسه . اصلا روش خوبی نیست. در حال حاضر فقط با تعویض این مشکل حل میشه.

پسندیدم 35
نپسندیدم 4
طه - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۲۸ ساعت: ۲۳:۴۰

دوستان انجام ندید بدتر میشه من استفاده کردم از این برنامه بدتر شد واقعا که ادمین چیزی نمیدونید و تست نکردید میزارید

پسندیدم 13
نپسندیدم 4
jamshid - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۱٫۲۶ ساعت: ۰۴:۳۳

واقعا اینطوریه،برای صفحه نمایش ledاصلا به درد نمیخوره که هیچ،بلکه بدترم میشه.من خودم رو نوت ۸سامسونگ امتحان کردم هیچ خوب نشد که هیچ بدترم شد،تنها راه تعویضه ledیه والسلام.الکی با این اپلیکیشن وقت خودتون رو نگیرید

آرمان - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۲۳ ساعت: ۰۹:۱۰

سلام.
ای بابا این دیگه چه مدلشه؟؟؟؟؟؟ این همه پول گوشی پرچمدار میدیم که سر یک سال اینجوری بشه؟؟؟؟
گوشیم s8 هست و تا جایی که تحقیق کردم غیر از تعویض صفحه راه حل دیگه ای نداره.
چه جوری میشه شکایت کرد؟ کسی این کارو کرده؟

بهمن - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۲۳ ساعت: ۲۳:۴۸

من هم دو تا گوشی سامسونگ هفت پرو دارم که یک هفته نشده بود خریدیم هر دو الان نیاز به تعویض ال سی دی داره هر کدوم یک میلیون و هشتصد , سامسونگ بی صاحب تر از ایران پیدا نکرده

بهمن - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۲۳ ساعت: ۰۴:۱۷

سلام تبلت سامسونگ نوت۱۰ دارم از دستم افتاد و حالا رنگها مثل سایه توی صفحه پخش میشه و در نقاط تیره تصویر چند خط با حالت نویز بازی میکنن لطفا کمکم کنید

رضا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۲۲ ساعت: ۱۳:۰۹

من S7edge دارم و سایه صفحه کلید و نوار بالای صفحه روی صفحه مونده و وقتی عکس روشن یا فیلم روشنی پخش کنم سایه صفحه کلید معلوم میشه که توی ذوق ادم میزنه لطفا راهنمایی کنید که چگونه این مشکل رو حل کنم؟! سپاس

Sheler - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۲۰ ساعت: ۰۱:۲۱

سلام من هرکاری میکنم نمیتونم برنامه رولودکنم چکارکنم

hh - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۱۹ ساعت: ۰۳:۱۹

با سلام. من گوشیم نوت ۸ هست و مشکل سایه رو داره. برای استفاده از گارانتی فرستادم و رد کردند بدلیل احتمالی ضربه (از نمایندگی گفتن احتمالا دلیل این بوده). میخواستم بدونم سایه انداختن icon های application های دیگه اصلن ربطی به ضربه داره که اینجوری دارن رد میکنن گارانتی رو؟؟

پسندیدم 1
نپسندیدم 1
علی - تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۱٫۰۲ ساعت: ۰۱:۰۰

سلام گوشی منم نوت 8عه دقیقا همین مشکلم دارم ضربه هم نخورده

محسن - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۰۹ ساعت: ۰۸:۳۰

دوستان عزیز این مشکل اکثرا زمانی پیش میاد که شما در حال شارژ با گوشی کار کنید
راه درمان قطعی هم تعویض صفحه نمایشه
این برنامه ها ممکنه مقدار سایه رو کمتر کنه اما درمان قطعی نمیکنه

پسندیدم 5
نپسندیدم 2
حمید - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۲۳ ساعت: ۱۲:۳۲

گوشی من نوت ۴ است بعد از چندین سال بازی شطرنج که تصویر آن ثابت است سایه صفحه شطرنج روی تاچ اسکرین گوشی افتاده و با هیچ نرم افزاری حل نشد بعید می دانم راه کاری داشته باشد فکر کنم این نرم افزار برای استفاده روزانه جهت جلوگیری از مشکل است نه حل مشکل پیش اومده

سهیلا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۱۹ ساعت: ۱۷:۳۵

سلام لطفا اگر راه حلی پیدا کردید به منم اطلاع بدید

مطلوب - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۹ ساعت: ۱۹:۱۹

سلام،من نمیتوانم دسترسی به برنامه داشته باشم.چی کار کنم ؟ مشکل روی اس۶ایج دارم .لطفا راهنمایی کنید

احسان - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۶ ساعت: ۱۵:۴۶

سلام.گوشی منم s8 هست وهمین مشکل سایه افتادن کیبورد رو پایین صفحه رو دارم.متاسفانه گوشی هم که گارانتی باشه این موارد رو گارانتی قبول نمیکنن! بخوام صفحه نمایشو عوض کنم اول اینکه ازحالت ضدآب بودن خارج میشه و دوم ۳تومن باید خرج صفحش کنم! پس بازم نمیارزه که دست بهش بزنم.چه مدتی پیشنهاد میدید که از این نرم افزار استفاده بشه؟

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۶ ساعت: ۱۸:۲۸

سلام.
به صورت عمومی ۸ ساعت گفته شده و در این ۸ ساعت شما باید تاثیرش رو ببینید. اگر دیدید روند بهبود داشته تایم بیشتری اختصاص بدید. ولی اگر دیدید هیچ فرقی نکرد کامنت سایر دوستان رو هم بخونید؛ مطالب خوبی نوشته شده.
با تشکر از شما.

علی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۱٫۱۱ ساعت: ۰۰:۲۷

سلام عزیز آیا میشه این برنامه رو که ۸ ساعت میزاریم اجرا شه به شارژ هم وصل کنیم تا خوب شه شاید چون که این مشکل به خاطر این است که گوشی رو تو شارژ استفاده کردیم اینطوری شده

سلدا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۱۹ ساعت: ۰۲:۱۱

سلام منم همین مشکلو دارم دوهفتس توروخدا کمکم کنین اگه راه حلی میدونین

سهیلا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۱۹ ساعت: ۱۷:۳۵

سلام لطفا اگر راه حلی پیدا کردید به منم اطلاع بدید

علی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۲٫۰۷ ساعت: ۰۰:۴۰

من تا حالا دادم نمایندگی اس۸ رو عوض کرده با گارانتی بدون هزینه فقط گوشی هیچ خوردگی یا خط و خشی نباید داشته باشه

علیرضا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۱۲٫۱۹ ساعت: ۰۱:۰۱

چیو دادی عوض کرده ال سی دیو یا گوشیو ؟؟؟؟؟میشه لطف کنی بگی

شبنم - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۵ ساعت: ۰۷:۴۴

سلام
گوشی من s8 هست الان دو زوز مشکل سایه پیدا کرده
به نظرتون چه مدت زمان از این نرم افزار استفاده کنم تا مشکلم حل بشه ؟
در ضمن هنوز از مدت زمان گارانتی گوشی باقی مونده به نظرتون به نمایندگی هم سر بزنم ؟

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۵ ساعت: ۱۱:۱۳

با سلام خدمت شما؛ اگه گوشیتون گارانتی داره به شرکت مراجعه کنید تا LCD گوشیتون رو تعویض کنن.
با تشکر

فرشید - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۱ ساعت: ۰۱:۰۵

سلام، گوشی من ایسوز zenfone2 deluxe هستش. صفحه ی گوشیم به دو قسمت تقسیم میشه که یکیش رنگش میره و سیاه میشه و اون یکیش دیده میشه و سالمه ولی تاچ در کل صفحه کار میکنه. نکته ی عجیب اینه که این اشکال در بعضی از اپلیکیش ها ایجاد نمیشه (مثل حالا که تو chrom دارم می‌نویسم یا وقتی منوی بالای صفحه رو پایین میکنم!) ریست تو فکتوری هم کردم درست نشد. به نظرتون با این توضیحات اشکال سخت افزاری؟

امین - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۹٫۲۶ ساعت: ۰۱:۳۵

رله های زیر رابط صفحه نمایش خراب شده….باید یه برد دست دوم پیدا کنی و رله های اونو بجاش بزنی….

MR.BAHRAMI - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۳۰ ساعت: ۰۹:۱۹

سلام خسته نباشین
یه گوشی A7 2016 دارم از دیروز توی جیبم بوده عرق کرده بود الان گوشه صفحه نمایش بنفش شده کم کمم داره بزرگ میشه نمیدونم چکارش کنم لطفا راهنماییم کنین دارم دیونه میشم

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۳۰ ساعت: ۱۲:۰۹

با سلام؛
حتما سریع یک تعمیرکار مجاز بدین چک کنه. شاید رطوبت به داخل و صفحه نمایش نفوذ کرده باشه. از دور نمیشه چیزی گفت بایستی از نزدیک بررسی بشه.
با تشکر.

FST - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۲۲ ساعت: ۲۲:۳۶

سلام گوشی منم نوکیا ۸ هست، این مشکلو داره، ممنونم ازتون با این نرم‌افزار خیلی بهتر شد، این مشکل جدی نیست؟ مثلا ممکنه بعداً صفحه بسوزه؟

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۲۳ ساعت: ۱۸:۴۱

سلام
خواهش میکنم. نه این مشکل باعث سوختن یا از کار افتادن صفحه نمایش نخواهد شد. باز هم سوال دیگری داشتید در خدمت شما هستیم.
با تشکر از شما.

پسندیدم 4
نپسندیدم 1
جواد - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۰۸ ساعت: ۰۴:۰۲

درود
من از سال ٩۶ که ایواس ایفون اپدیت کردم این مشکل سایه شروع شد بلافاصله، البته هرچی اپدیت جدیدتر انجام دادم کمتر شد ولی اوایل بسیار پررنگ بودش

امید - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۰۱ ساعت: ۰۸:۲۲

سلام
من سامسونگ S8 دارم و با این مشکل مواجه شدم . به قول دوستمون

کاوه می گوید:
من به عنوان یک کارشناس عالی در it بهتون اطمینان میدم هیچ راه قطعی برای درمان مشکل burn in در amoled یا oled وجود نداره غیر از تعویض پنل led که اونهم هزینه زیادی داره. بهتره کسایی که oled یا amoled دارند خیلی مواظب باشن چون از قدیم گفتن پیشگیری بهتر است از درمان. سپاس.

راه حلی نداره

پسندیدم 5
نپسندیدم 2
محمد - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۲۵ ساعت: ۱۸:۰۱

سلام من گوشیم p10 lite هست و الان صفحه گوشیم سبز شده تقریبا لطفا راه حل میگید درست شه؟

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۲۸ ساعت: ۱۰:۵۱

با سلام خدمت شما دوست عزیز؛ اگه مشکل شما با این نرم افزار حل نشه بهترین راه تعویض LCD می‌باشد و در اولین مرحله به نمایندگی هواوی مراجعه کنید.

ماعده - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۲۵ ساعت: ۱۷:۵۸

سلام من گوشیم هواوی هست تازه ۱ ماه خریدم الان چند روزه گوشیم صفحش سبز شده چکار باید کنم؟؟؟

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۲۸ ساعت: ۱۰:۴۹

با سلام خدمت شما؛ شاید ضربه دیده و یا آب دیده شده بهترین راه اینه که گوشی رو به نمایندگی نشون بدید. با تشکر

حسین احمدزاده - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۱۲ ساعت: ۰۸:۱۱

با سلام ببخشید گوشی من نوت ۵ هست و سایه صفحه کیبورد پشت گوشی هست با برنامه پبشنهادی شما و چندین برنامه دیگه امتحان کردم مشکلم حل نشده آیا برنامه یا راه دیگه ای هست که برتر دیجیتال پیشنهاد کنه برامون…بعد یه سوال دیگه آیا به مرور زمان صفحه سیاه میشه

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۱۳ ساعت: ۰۶:۳۲

با سلام.
اجازه بدید برنامه به طور پیوسته برای مدت زمان طولانی کار کنه. مثلا ۸ ساعت. انشاالله که جواب بده.
با تشکر.

reza - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۲۱ ساعت: ۱۷:۴۳

با سلام و درود ببخشید گوشی من سامسونگ اس ۵ هستش سایهءصفحه کیبورد به صورت تیره در تمام پس زمینه ها هست در نیمه پائینی گوشی بعضی وقتها هم به صورت کامل و پررنگ مثل خود صفحه کلید روی صفحه قفل میاید و حتی کلیدها رو هم میزنم اما با شروع مجدد یا خاموش روشن کردن صفحه از روی صفحه قفل میره.اما سایش همیشه در پس زمینه هست.شاید مشکل من به دلیل دوم قابل حل باشه.میتونید شما بگید از چه منابع و نرم افزارهائی کمک گرفتید؟و چه راههایی رو امتحان کنم اون برنامهءاسکرین بورن رو از پلی استور گرفتم افاقه نکرد.ممنونم بیشتر راهنمایی کنید.البته یکی از تعمیرکارها اطمینان داد با فلش حل میشه.اما راههای دیگه رو میخوام.بسیار ممنونم.

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۲۱ ساعت: ۱۸:۳۴

با سلام خدمت شما؛ احتمالا مشکل شما از خود LCD باشه اگه با فلش درست شد که تعمیر کار گفته هیچ ولی اگه درست نشد باید LCD تعویض بشه. با تشکر

پسندیدم 2
نپسندیدم 1
کیوان - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۷ ساعت: ۱۷:۲۳

سلام. دوست عزیز. جوابی گرفتین؟
ممنون میشم ب منم اطلاع بدین.
Keivanzeinaly@gmail.com

پویا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۰۵ ساعت: ۱۲:۴۳

با سلام خدمت دوستان عزیز
خواستم بگم مال منم ال حی کیو ۶
همین مشکل رو داره با این نرم افزار هم درست نشد.حالا اگه گوشی رو فلش یا فرمت کنم درست میشه یا ن.ممنونم

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۱۳ ساعت: ۰۶:۳۳

سلام دوست عزیز،
این مشکل سخت افزاری هست و با فلش زدن یا رام چیزی درست نمیشه. نرم افزار معرفی شده هم سعی میکنه تا با نمایش تصاویر مخصوص مشکل پیکسل های اون ناحیه رو حل کنه.
با تشکر.

پسندیدم 2
نپسندیدم 4
کاوه - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۰۴ ساعت: ۱۴:۲۸

من به عنوان یک کارشناس عالی در it بهتون اطمینان میدم هیچ راه قطعی برای درمان مشکل burn in در amoled یا oled وجود نداره غیر از تعویض پنل led که اونهم هزینه زیادی داره. بهتره کسایی که oled یا amoled دارند خیلی مواظب باشن چون از قدیم گفتن پیشگیری بهتر است از درمان. سپاس.

پسندیدم 16
Amir - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۴٫۱۸ ساعت: ۱۰:۵۶

سلام مجدد
من ده دقیقه این برنامه رو اجرا کردم
ولی فقط یه صفحه طوسی اومد
و هیچ فرقی هم نکرد سایه ها
لطفا اگه راهنمایی دیگه ای هست بگید

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۴٫۱۸ ساعت: ۱۶:۱۹

با سلام خدمت شما دوست عزیز؛

نه بایستی یک سری رنگها و تصاویر پویا ببینید که بتونن پیکسلها رو اصلاح کنند. لطفا مجدد برنامه رو نصب و اجرا کنید. اگر برای شما این برنامه جواب نمی دهد لطفا از برنامه های مشابه استفاده کنید.

هر سوال دیگری داشتید در خدمتیم.
با تشکر.

Sheler - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۸٫۲۰ ساعت: ۰۱:۱۹

سلام گوشیم قسمت بالای سمت راستش یلکه زرد افتاده اونم زیادنیست ولی مشخصه چکارکنم رفع شه

Amir - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۳٫۲۹ ساعت: ۱۷:۲۷

سلام و عرض خسته نباشید
من گوشیم(s7edge) سایه علامت های داخل تلگرام افتاده روش
میخواستم ببینم این برنامه چطور کار میکنه
Start رو که میزنم یه صفحه خاکستری میاد و اتفاقی نمیوفته

برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۳٫۳۰ ساعت: ۱۲:۳۴

با سلام خدمت شما، با نور ۱۰۰ درصد حدود ۱۰ دقیقه نرم افزار را اجرا کنید و می‌توانید بعد از نصب نرم افزار از نظرات کاربران هم استفاده کنید. با سپاس از شما

علیرضا اش ت ا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۳٫۰۹ ساعت: ۱۰:۰۸

با سلام این برنامه چقدر وقت باید کار کند؟

بابک کاظمی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۳٫۰۹ ساعت: ۱۱:۵۶

با سلام خدمت شما، با نور ۱۰۰ درصد حدود ۱۰ دقیقه نرم افزار را اجرا کنید و می‌توانید بعد از نصب نرم افزار از نظرات کاربران هم استفاده کنید. با سپاس از شما

علیرضا اش ت - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۳٫۰۹ ساعت: ۱۰:۰۷

سلام و خسته نباشید این برنامه چقدر وقت باید بذارم این کار را انجام بده؟ممنون میشم پاسخ بدین

پسندیدم 4
نپسندیدم 1
حاتمی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۳۰ ساعت: ۱۵:۱۴

سلام
میشه لطفا گوشی هایی که زیاد معمولا با این مشکل رو به رو میشن رو هم بگید تا هنگام خرید این موارد رو هم در نظر بگیریم. چوت داداش من سال قبل یه مدل ایسوس خرید از اول همین مشکل روش بود آخر سر مجبور شد با پیگیری زیاد گوشی رو بر گردونه

سجاد - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۲۹ ساعت: ۰۱:۱۸

سلام و خدا قوت به شما
من گوشیم honor 9 هست و متاسفانه چند روز میشه که سمت راست نمایشگر گوشی از کنار دکمه ی خاموش و روشن کن صفحه یه خط نارنجی رنگ به سمت بالا رفته
و واقعا فکرم مشغوله… میشه راهنمایی کنید من باید چیکار کنم؟ گارانتی هم داره و از نمایندگی خریدم.. خیلی ممنون

بابک کاظمی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۲۹ ساعت: ۱۱:۰۴

با سلام خدمت شما، احتمالا مشکل شما از ضربه دیدن گوشی هست. چون گوشی شما دارای گارانتی رسمی هست اولین اقدام مراجعه به شرکت گارانتی کننده گوشی هست. چون اگر برای تعمیر بجای دیگری ببرید گارانتی شما از اعتبار ساقط خواهد شد. با سپاس از شما

علی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۲۴ ساعت: ۲۳:۲۳

سلام . برنامه ای که دربالا گفتید متاسفانه در پلی استور برای من نمیاد و مینویسه در کشور شما امکان پذیر نیست. من باید چیکار کنم؟

پسندیدم 2
نپسندیدم 2
بابک کاظمی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۲۵ ساعت: ۱۱:۳۳

با سلام خدمت شما، این مشکل مربوط به تحریم گوگل می‌باشد و باید از نرم افزار تغییر IP استفاده کنید. به قسمت Setting گوشی بروید، وارد قسمت برنامه ها و یا همان Apps شوید. وارد برنامه گوگل پلی استور شوید و دیتای برنامه را پاک کنید(Clear Data)، نرم افزار تغییر IP را اجرا کنید و بعد وارد گوگل پلی استور شوید مشکل شما حل خواهد شد. با سپاس از شما

پسندیدم 6
نپسندیدم 2
مانی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۱۹ ساعت: ۰۶:۱۹

برای من پیش اومده روی نوت ۴ سایه صفحه کلید هستش روی صفحه

پسندیدم 6
نپسندیدم 1
بابک کاظمی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۲۰ ساعت: ۱۱:۰۵

با سلام خدمت شما، بله این مشکل توی صفحه نمایش های OLED زیاد دیده میشه ولی شما با استفاده از این نرم افزار می‌توانید مشکلتون رو حل کنید. با سپاس از شما

پسندیدم 5
نپسندیدم 4
بهزاد - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۱۲ ساعت: ۲۳:۲۹

سلام واسه منم همین مشکل پیش اومده چیکارش کنم نوت ۴ سایه صفحه کلید اومده

پسندیدم 4
نپسندیدم 2
برتر دیجیتال - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۵٫۱۳ ساعت: ۰۶:۴۱

با سلام
دوست عزیز موارد توضیح داده شده رو امتحان کنید و کامنتها رو هم بخونید برای موارد.
اگر جواب نداد متاسفانه احتمالا راهی نیست.
با تشکر.

پسندیدم 3
نپسندیدم 1
مرجان - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۰۱ ساعت: ۱۰:۵۵

مشکلتون حل شد ؟من نوت ٨ دارمو روی اسکیرن سایه صفحه کیبورد افتاده این نرم افزارو امتحان نکردم چون با خوندن کامنت کا مایوس شدم

احسان - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۶ ساعت: ۱۵:۳۸

سلام.برای منم اس ۸ هست همین مشکل رو پیدا کرده ولی با این روش از بین نرفته

پسندیدم 17
کیوان - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۷٫۰۷ ساعت: ۱۷:۲۰

سلاممم. مشکلللتتووون حل شد؟
منم این مشکلو دارم. ممنون میشم اطلاع بدین چی کردین

arshia - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۶٫۲۷ ساعت: ۱۳:۰۵

برا منم همین مشکله برای شما درست شد ؟

پسندیدم 2
نپسندیدم 3
Mohamad - تاریخ: ۱۳۹۸٫۰۱٫۱۱ ساعت: ۲۱:۰۳

سلام ببخشید گوشی من همش خاموش میشه و وقتی هم که روشن میشه بعد از چند ثانیه صفحه یکدست رنگی میشه یا قرمز یا ابی و…… و هیچ کاری نمیشع باهاش کرد بنظراون مشکلش چیه

پسندیدم 4
نپسندیدم 1
tanha - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۱۲ ساعت: ۰۰:۳۵

من الان گوشیم سایه سرچ تلگرام افتاده اگه این برنامه رو نصب کنم ازبین میره

پسندیدم 18
نپسندیدم 7
بابک کاظمی - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۱۲ ساعت: ۱۰:۰۶

با سلام خدمت شما، امتحان کنید شاید مشکلتون حل شد چند مورد با این برنامه حل شده. با سپاس از شما

پسندیدم 5
نپسندیدم 5
فرانک - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۲٫۰۱ ساعت: ۲۱:۲۹

مطالبتون خیلی عالی و آموزنده هست واقعا استفاده کردم.تشکر از سایت خوبتون

پسندیدم 5
نپسندیدم 4
علی اکبر - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۱٫۱۹ ساعت: ۱۲:۱۹

مطالبتون حرف نداره هر روز به این سایت سر میزنم و از مطالبتون استفاده می‌کنم.

پسندیدم 7
نپسندیدم 2
پویا - تاریخ: ۱۳۹۷٫۰۱٫۱۸ ساعت: ۱۹:۰۵

با سلام
مطلب آموزشی مفیدی بود من خودم این مشکل رو نداشتم اما بعضی از دوستام این مشکل رو داشتن و منم این مقاله و راه حل رو بهشون پیشنهاد دادم.
ممنون از مطالب مفیدتتون

پسندیدم 4
نپسندیدم 6
محمد - تاریخ: ۱۴۰۱٫۰۳٫۲۲ ساعت: ۱۸:۱۲

سلام من گوشی a2 دارم وقتی میزارم تو شارژ صفحه ای گوشی هفت رنگه میشه زرد سبز بنفش فقط موقعی که تو شارژ می زارم همین مشکله داره خواهش میکنم راهنمایی کنید

شما نیز نظر خود را درباره این مطلب بیان نمائید: